Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Alıştırma Bardakları


Bebeğinizi beslerken ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz bebek beslenme gereçleri kategorisi altında, çok farklı modelde ve markaya ait ürün çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilir, dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Biberondan bardağa geçiş döneminde, ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ve çocuk ve anneye konfor sağlayan alıştırma bardaklarıçok farklı model ve markaya ait çeşitleriyle, bu bölümde sizleri bekliyor. Nuby, Wee, Chicco, Dr.Brown's, Philips Avent gibi çocuğun sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir zararlı madde barındırmayan, yüksek kalitede ve güvenilir markalara ait alıştırma bardaklarının yanı sıra, damlatmaz bardak uçları ve sebze meyve fileleri de bölümde yer alıyor. 


Alıştırma bardakları sayesinde çocuk, başını fazla kaldırmadan doğal hareket sınırları içerisinde ve başkasından yardım almadan rahatlıkla suyunu içip özgürlüğün tadını çıkarıyor. İki tarafında kulpa sahip modeller kaydırmaz özelliği ile çocuğun kulpları rahatça kavrayıp suyunu içmesini olanaklı hale getiriyor. Silikon pipetli modellerin yanı sıra, bastır çek ağızlı modeller cıvıl cıvıl farklı renk ve desen seçenekleriyle kullanıcının beğenisine sunuluyor. Katı sebze-meyve filesi ile boğulma tehlikesi yaşamadan meyve ve sebzeleri deneyimleme fırsatı yakalayan bebekler, bağımsız yemek yeme yolunda ilk adımlarını atmış oluyorlar.


Eskiyen Avent suluk modellerinin, yenisini almak yerine ayrı olarak satılan, yedek suluk uçlarından almak ebeveynlere tasarruf yapma olanağı sunuyor. Değişik boylardaki suluk modellerinden çocuğunuzun yaşına ve ihtiyaçlarına uygun alıştırma bardak modelleri ve bunlara uygun bardak uçlarını kız ve erkek çocukları için farklı renk seçenekleri ile Tekzen raflarında rahatlıkla bulubilir ve satın alabilirsiniz. Şeffaf içini gösteren modellerin yanı sıra, şeffaf olmayan ve kırılmaması için cam yerine BPA içermeyen plastikten imal edilmiş, farklı yaş gruplarına hitap eden, geniş ürün yelpazemizde aradığınız ürünü bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT