Ürün Kodu: 2782588

Bestdoor Melamin İç Kapı 77x203 cm - Ihlamur Kasa Eni: 10 cm - 13 cm

En geç 6 Eylül Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
709,90 TL
659,90 TL  (KDV Dahil)
73,32 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

BESTDOOR                                                                      

Ürün Ölçüsü:
Kapı Kanadı: 77x203cm
Kasan Eni : 10 cm - 13 cm arasında  ayarlanabilir .
Aksesuar Seti: Rozetli kapı kolu -  Kilit - Yönsüz Menteşe - Fitil


Melamin Kapıları Hakkında Bilgiler
Melamin panel nedir? 
Melamin kapı üretiminde kullanılan melamin organik bir bileşiktir. Plastik madde üretiminde kullanılan endüstriyel kimyasal maddedir. Formaldehitle birleştiğinde ısı ile sertleşir. Melamin %66 oranında azot barındırır. Erime noktası 345 °C’dir. Yoğunluğu 1,57 g/cm³ olup, su içinde çözünür. Bu malzeme MDF üzerine ısı ile uygulanarak melamin levhalar oluşturulur. Melamin kapı üretiminde bu levhalar kullanılır. Melamin kapı modelleri ve renkleri, kullanılan panellere göre çeşitlilik gösterir.

Melamin kapı üretim süreci nasıldır? 
Melamin kapı üç ana üretim malzemesinden oluşmaktadır. Seren, melamin kapının çerçeve kısmıdır. 35×42 mm ebadında, finger joint-birbirine ekli sistemle birleştirilmiş masif ağaçtan oluşur. Melamin kapının iç dolgusunu, direnci yüksek kâğıt petek oluşturmaktadır. Melamin kapı yüzeyi, 4mm kalınlığında, istenilen melamin kapı deseninde veya renginde MDF panel üzerine yapıştırılmış melamin malzemedir. Kenar bandı öncesi ebatlama yapılır. Kilit ve kapı kolu yerleri açılır. Melamin kapı üretim aşamaları: Kapı serenleri kullanılarak çerçeve çakımı, petek dolgu yerleştirilmesi, kapı yüzeyinin preslenmesi, kapı ebatlama, kenar bandı yapıştırılması, kilit ve kapı kolu açılması, kapının toz ve artıklardan arındırılması, son aşama olarak kapının paketlenmesidir.

Melamin panelin teknik özellikleri nelerdir?
Melamin kapı kalınlığı 43 mm’dir (4 mm + 35 mm + 4 mm = 43 mm). Her biri 4 mm kalınlıkta iki adet MDF panel ve 35 mm kalınlıktaki serenden oluşur. Kenar serenleri %10 – %14 arasında rutubete dayanıklı ladin veya köknar ağacından elde edilir. Kilit ve menteşe bölgeleri takviyeli bu çatkıya, hava delikli Kraft kâğıttan mamul petek dolgu yerleştirilir. Melamin kapı yüzeyleri boya gerektirmez. Melamin kapılar modellerine göre renkli ve kendinden desenlidir. Melamin kapı kanadı 71-81×199cm ebadında hazırlanır. Kasa ile birlikte nihai ölçüleri 77-87x203cm’ dir. Melamin panel kapının avantajları nelerdir? Ahşap görünümlü melamin kapılar diğer kapı modellerine göre daha ekonomiktir. Ahşap desenleri sayesinde kapıya gerçek ahşap görünümü katar. Melamin kapılar kolay temizlenir, hijyeniktir ve dekoratiftir. Montajı kolay yapılır. Güneş ışınlarına ve çizilmelere, darbelere karşı dayanıklılığı diğer kapı çeşitlerine göre daha yüksektir. Uzun ömürlüdür. Melamin kapı modelleri iç mekânda her alanda kullanım için uygundur.
Kurulum müşteriye aittir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bestdoor Melamin İç Kapı 77x203 cm - Ihlamur Kasa Eni: 10 cm - 13 cm
709,90 TL
659,90 TL (KDV Dahil)
73,32 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT