Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Cam Filmi


İç mekandan dışarıyı görmeye engel olmayan ama dışarıdan iç mekanın görünmesine engel olan cam filmi uygulamaları mekan dekorasyonlarında çok tercih ediliyor. Ayrıca buzlu cam etkisi yapan ürünler de çok beğeniliyor. Birçok kişi ve kurum mekanların pencerelerinde bu tür uygulamaları tercih ediyor. Isı yalıtımı sağlaması, güneş ışınlarının direkt mekana girmesinin önlenmesi bu tercihin sebepleri arasında yer alıyor.

İnşaat ve boya ana kategorisi altında yer alan cam filmi kategorisinde markalara göre filtreleme yapılabiliyor. Değişik renklerde film satın alabileceğiniz gibi, aynalı veya kumlu çeşitlere de buradan ulaşabilirsiniz. Dekorasyonda ihtiyaca göre farklı kullanım alanları için seçim yapabilir, istediğiniz etkiyi yaratacak ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Uygulama için ilk adım ister küçük bir alan, ister büyük bir alan olsun, kaplama için ihtiyaç duyulan miktarı belirlemekle başlıyor. Sonrasında kategoride yer alan ürünlerin ebatları belirtilmiş olduğu için yeterli miktarı kolaylıkla, yerinizden kalkmadan satın alabilirsiniz.

Isı yalıtımlı özellikleri olan folyoların yanı sıra, arka tarafı kesinlikle göstermeyen folyolar da çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Farklı kullanım alanları olan arka tarafı göstermeme özelliğine sahip ürünlerle, görünmesi istenmeyen her yeri kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, iç mekanlarda dolap camlarında, bağımsız mekanlar oluşturulmasında, ışıktan korunmak istenen yerlerde de kullanılıyor.

Modern bir görüntü sağlayan cam filmi uygulamalarını yapabilmek için gerekli sarf malzemelerini de bu kategoriden temin edebilirsiniz. Aynalı filmler ile evinize, iş yerinize bambaşka bir hava katabilir, ferah ve daha büyük görünen mekanlar yaratabilirsiniz. Bu tür ürünler dışarıdan bir ayna gibi görünmesine ve arkasında olanı gizlemesine rağmen, içeriden son derece net görüntü sağlıyor. Manzarası olan pencerelerde cam filmleri kullanarak manzarayı kesintiye uğratmadan, manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT