Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çatı Malzemeleri


Ev, apartman ve iş yeriniz için ihtiyaç duyduğunuz çatı malzemeleri ve kaplamalarını kategori sayfamızda kolayca bulabilir, çatı malzemeleri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Evlerin en üst katları, kış mevsimi koşullarında yağmur ve soğuktan, yaz mevsiminde ise aşırı sıcaklardan olumsuz etkilenir. Kaplama kullanılmayan veya geçici çözümlerle koruma önlemi alınan çatılar ve ya çatı katları, yağmur suyunun sızmasına sebep olur, sıcak ve soğuğun daha yoğun etkisine maruz kalır. Isı geçişlerine izin verdiği için de ısı ve enerji kaybına neden olur.

 

Kategori sayfamızda bulunan çatı malzemeleri çeşitleri ile sağlıklı bir koruma sağlayabilir, yağmur, güneş ve soğuğun olumsuz etkisini minimuma indirebilirsiniz. Örneğin, koruma ve kaplama konusunda ideal bir ürün olan çatı şilteleri, özellikle alt kat bir koruma bariyeri oluşturarak soğuk ve sıcağın geçişini önleyip enerji tasarrufu sağlar. Sadece ısı yalıtımı için değil, ses yalıtımı konusunda da çözüm sunan şilteler, kolay uygulanabilmesi, küf tutmaması, aşınma ve paslanmaya dayanıklı olması nedeniyle uzun zaman kullanılabilecek ürünler arasında yer alır. Bu modeller sıcağa ve rutubete maruz kaldığında bile boyutlarında değişme olmaz, zamanla bozulup çürümez.

 

Çatı kaplama malzemeleri ise direkt çatının dış yüzeyine uygulanan koruyucu bir seçenektir. Düz veya eğimli yüzeye uygulanan bu kaplamalar, su geçirmez özelliği ile her yağmur sonrası tavan akması derdi yaşayanlar için ideal bir çözüm sunar. Hafif malzeme ile üretilen bu kaplamalar, evinizin üst örtüsünde yük oluşturmadığı gibi, farklı renk seçenekleriyle de oldukça hoş bir dekorasyon imkânı sunar.

 

Türkiye'nin en çok tercih edilen yapı malzemeleri markası Tekzen'in inşaat & boya kategorisinin alt kategorisi çatı malzemeleri kategorisinden, ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT