Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Elektrik & Aydınlatma kategorisi altında sunulan Çocuk Odası Sarkıtları, çocuk odalarının aydınlatılmasında olduğu kadar, odaların zevkli şekilde dekore edilmesinde de kullanılıyor. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen, mat ya da şeffaf dekoratif ürünleri kullanarak çocuğunuzun odasına farklı bir hava katabilirsiniz. Çocuk odası sarkıt modelleri ve çeşitleri geniş bir yelpazede sunuluyor.

Lisanslı çocuk odası avizeleri; cıvıl cıvıl yapılarıyla çocukların sevdiği çizgi kahramanların odalarda kalıcı olmasını sağlıyor. Tekli sarkıtlar daha sade bir yapı sunarken, ikili avizeler şık bir duruş sergiliyor. 3 Boyutlu olarak adlandırılan 3D sarkıtlar, masal kahramanlarını daha gerçekçi olarak odalara taşırken, panorama tavan sarkıtlar; farklı açılardan sergilediği görüntülerle çocukların ilgisini çekiyor. Desenli ve sade avizeler de daha büyük yaşlardaki çocukların tercihi oluyor.

Çocuk odaları için uygun tasarlanan ürünler, sağladıkları ışık ile ders çalışmayı, desenler ile de oyun oynamayı daha keyifli kılıyor. Hayal dünyası geniş çocuklar için farklı dünyalara davetiye sunan çocuk odası sarkıtları çocuklara eğlenceli vakitler geçirtiyor. Çocuk odası sarkıtları modelleri ile çocuklar kimi zaman bir araba yarışına katılıyor, kimi zaman sihirli bir değnekle yapılabileceklerinin hayaline dalıyor ve zengin kurgularla eğleniyor.

Bebek odası sarkıt lamba modelleri de bebek odalarının dekorasyonuna uygun bir ışıklandırma için kullanılıyor. Bebeği rahatsız etmeyen, aynı zamanda ebeveynlerin odaya giriş, çıkışında sağladığı aydınlatma ile kolaylık sunan bebek odası sarkıtları, işlevselliklerinin yanı sıra estetik görüntüleriyle de dekoratif unsurlar olarak tercih ediliyor. Farklı zevklere hitap eden ürünler, geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başarıyor. Çocuğunuzun zevkine hitap eden Disney, Oktay, Nisa Aydınlatma gibi markalara ait bir ürünle Tekzen farkını yaşayabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT