Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Elektrikli ev & mutfak aletleri kategorisi altında yer alan dikiş makineleri bölümünde mekanik ve elektronik ürünler dışında çanta ve kabine gibi aksesuarlar da kolaylıkla bulunuyor. Singer, Pratik, Rowell ve Zenji gibi dikiş makinesi markaları birbirinden farklı özelliklere sahip modellerini burada satışa sunuyor.


Seyahatlerde ve günlük kullanım için çantada pratik bir şekilde taşınabilecek mini el makinelerinin yanı sıra masaüstü kullanım için uygun olan küçük makineler de dikkat çekiyor. Çoğunlukla başlangıç aşaması düz ve zikzak seçenekleri bulunan ürünler daha çok ufak tefek sökükler veya basit projeleri hayata geçirmek için kullanılıyor.


Genellikle elektronik olan gelişmiş dikiş makineleri modelleri ile profesyonel tip döküm makineler de oldukça ileri seviye çalışmaları destekliyor. Bu ürünler 1000’den fazla desen yapabilme özellikleri, nakış ve piko fonksiyonları, ilik açma, overlok yapma ve hatta farklı stillerde yazı yazabilme özellikleriyle hem hobi amaçlı hem de profesyonel kullanıcıları hedef alıyor.


Makine kabineleri hem modern tasarımları hem de birçok modelle uyumlu olmaları sebebiyle tercih ediliyor. Kumaşları ve gereçleri saklamak için aynı zamanda bir dolap vazifesi de gören kabineler çalışma alanı sağlaması ile de oldukça fonksiyonel bir ürün olarak kullanıcıyla buluşuyor. Ürünlerin kolay taşınabilmesi ve temiz muhafaza edilebilmesi için kaliteli malzemelerden üretilmiş çantalar da yine bu kategori altında bulunuyor.


Tekzen tüm modelleri detaylı fotoğrafları, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumlarıyla ayağınıza getiriyor. Siz de tek tıkla markasına ve modeline göre değişen ürünleri kolaylıkla inceleyip kaliteli ve güvenli alışverişin keyfini hemen çıkarabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT