Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Duvar Tipi


Evinizin en önemli mekanlarından birisi olan mutfağınızda, kötü kokulardan kurtulmak için kullanabileceğiniz duvar tipi davlumbaz çeşitleri bu kategoride beğeninize sunuluyor. Güçlü motorları sayesinde yüksek hava emiş kapasitesine sahip olan ürünlerden dilediğinizi seçebilir, özelliklerini detaylı olarak karşılaştırabilirsiniz.

 

Beyaz veya siyah gövde renklerinden birini seçebileceğiniz gibi, şık metalik renkli ürünleri de tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun olarak, piramit şeklinde dizayn edilmiş ürünleri ya da cam malzeme kullanılmış olan tasarımları sepetinize ekleyebilirsiniz. Işıklandırma için halojen lambalar ile çalışan ürünleri seçerek, tezgahınızı daha güzel gösterecek ek bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

 

Davlumbazlar ve aspiratörler arasında, tasarım özellikleri ile öne çıkan duvar tipi ürünleri seçerek mutfağınızda istenmeyen kokulardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Luxell, White Daisy, Arçelik, Eminçelik, Sır Elektronik, Siemens, Termikel ve Vestel gibi markaların modern estetik özelliklere sahip duvar tipi davlumbaz modelleri bu kategoride sizlere sunuluyor.

 

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken duvar tipi davlumbaz özellikleri arasında, filtre cinsi de önemli bir yer tutar. Bulaşık makinesinde yıkanabilen çelik filtreler ya da alüminyum kaset filtreler baca çıkışı olan sistemlerde tercih edilmekte olup, baca çıkışı olmayan yerlerde ise havayı süzerek kokusuz bir şekilde tekrar ortama veren karbon filtreli modeller kullanılmalıdır. Geniş bir ürün yelpazesi ile birçok davlumbaz çeşidini bulabileceğiniz bu kategoride, dijital göstergeli saat ve alarm gibi kullanışlı özellikleri de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Dolaplarınıza, beyaz eşyalarınıza ve mutfağınızın genel tasarımına en uygun duvar tipi davlumbaz modelini bu kategoride bulabilir, dilerseniz Tekzen kalitesi ve güvencesi ile hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT