Ürün Kodu: 299913

Eclectia Isofix Aderans Arttırıcı Çok Amaçlı Beyaz Astar 20 kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


Isofix Aderans Arttırıcı Çok Amaçlı Beyaz Astar 20 kg


Ürün Özellikleri:
20 kg


ECLECTIA ISOFIX Astar, özelikle dış mekanlarda uygulanacak olan ürünlerimizin sağlam bir altyapı üzerine tatbik edilmesini sağlayan elastik, modifiye edilmiş, akrilik copolimer easaslı su bazlı bir astardır. Her türlü mineral kökenli ve gözenekli alt yapının dokusunu takviye eder. Derinlemesine etki eder ve sürüldüğü yüzeye nüfüz edip donatıyı sağlamlaştırır.

Zeminlerdeki kumlanma veya tebeşirlenmeyi yok eder. Yüzeyi yağ, kir, toz, vb. maddelerden arındırır. Tozuyan, ufalanan mineral esaslı yüzeylerin sağlamlaşmasında kullanılır. Yüksek oranda bağlayıcı özelliğe ve alkali dayanımına sahiptir. Su Geçirimsizdir.


Ürün Tanımı:
Özellikle dış mekanlarda uygulanacak olan Akrilik esaslı, su bazlı minarel koruyucu ve Akrilik boya gibi malzemelerin sağlam bir altyapı uzerine tatbik edilmesini sağlayan elastik, modifiye edilmiş Akrilik co-polymer esaslı bir malzemedir.Uygulama Alanları:
Her türlü tabii taş, siva, beton, Tuğla v.s. gözenekli, mineral kökenli zeminlere uygulandığında zemine nüfuz ederek; Fikse Eder: Zayıf zeminlerdeki kumlanma ve tebeşirlenme olayını yok eder. Her türlü mineral kökenli ve gözenekli altyapının dokusunu takviye eder. Aderansı Sağlar: Üstüne uygulanan Akrilik Esaslı malzemelerle tam bir bağdaşma sağlayarak söz konu su uygulamaların kabarıp dökülmesini kaldırır.


Egalize Eder: Özellikle tamirat görmüş duvarlarda yer yer farklılık arzeden emiciliği ki (boya sürüldüğü Zaman kendisini ton farklılığı şeklinde belli Eder) ortadan kaldırır.


Sealer Olur: Tek basina uygulandığında zeminin buhar dengesini etkilemeden, söz konusu zeminin su emiciliğini azaltır.


Uygulama Talimatı:
Genelde fırça Tense'lerde rulo ile duvara emdirilerek tatbik edilir. En iyi sonuç ser kıllı fırça ile dairesel hareketler yapıldığında elde edilir. Ancak cok problemli, erozyona uğramış, emiciliği cok Yüksek zeminlerde (alçılı Tense'lerde tam sönmemiş kireçle sıvanmış zeminler Buna dahildir.) ikinci bir kat ISOFIX  Dış Cephe Astarı daha sağlıklı bir zemin elde etmemizde Yardımcı olacaktır.


Kuruma Suresi:
20 º C'de uygulamada 5 saatte Kuruma sağlar.


Tüketim:
1 m2 tek Katta takriben 0,15-0,25 kg/m2 sarfiyatı vardır.
Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia Isofix Aderans Arttırıcı Çok Amaçlı Beyaz Astar 20 kg
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT