Ürün Kodu: 2766381

Hardline Progainer 5000 Gr Çikolata

Shaker Carnifit L-Karnitin Shot Hediyeli
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Shaker Carnifit ve 3000 mg L-Karnitin Shot Hediyeli!

​Hardline Progainer 5000 Gr
SKT 03.2021
Marka Hardline
Menşei Türkiye
Şekli Toz
Servis 25

Hardline Progainer
İnsanlar kilo vermek kadar kilo almakta da zorlanırken hardline progainer bu aşamada devreye giriyor. Düzenli olarak gerçekleştirilen hardline progainer kullanımı sayesinde insanlar yoğun miktarda karbonhidrat ve protein alarak sağlıklı bir şekilde kilo alıyor. Hardline gainer ürünleri her zaman sektörün en kaliteli ürünleri arasında yer alırken içerisinde her zaman çok kaliteli malzemeleri barındırıyor.

Pro gainer serisi içerisinde de bu ürün insanlar tarafından en çok tercih edilen ürün olarak gösteriliyor. Hardline progainer 5000 gr halinde satışa sunulurken daha küçük ebatlarda seçenekleri de yer alıyor. Ancak genel olarak kullanıcılar daha ekonomik olması sebebiyle progainer 5000 ürününü tercih ediyorlar.

Hardline Progainer Nasıl Kullanılır?

Sporcu destek ürünlerinin tamamı gibi Hardline progainer kullanımı da çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer kullanıcılar doğru bir şekilde bu ürünü kullanmazlarsa etkilerini maksimum düzeyde görmekte ciddi zorluk yaşayabilirler. Hardline mass gainer ismiyle de anılan bu ürünün ilk kullanım zamanı spordan hemen öncesidir.

Bu kilo aldıran toz spor sonrasında da hemen kullanılmak zorunda olurken kullanım dozajına göre öğün aralarında da tüketilmektedir. Sektörde pro gainer hardline markasının en iyi ürünlerinden birisi olduğundan kullanıcılar her zaman iyi sonuçlar almayı başarabilmiştirler. Burada önemli olan kişilerin progainer 5000 kullanırken kullanım talimatlarına uymaları ve bunları birebir yerine getirmeleridir. Progainer 5000 gr bu şekilde kullanılırsa sonuç çok iyi seviyelerde olacaktır.

Hardline Progainer Nasıl Hazırlanır?

Progainer kullananlar bu ürünü hazırlarken de belirtilen direktiflerin yerine getirmek durumundadır. Hardline gainer 5000 kullanım için hazırlanırken 250 ile 550 ml. arasında sıvıya ihtiyaç duyulur. Progainer kilo aldırıcı bu formülü sıvının içerisine 1 ölçek atan kişiler sonrasında iyice çalkalayarak ya da karıştırarak ürünü kullanıma hazır hale getirirler. Pro gainer yorum kısımlarında hedefleri gerçekleştirmede en iyi yardımcılardan birisi olarak gösterilirken burada doğru kullanımı son derece mühim bir konudur. Kolay hazırlanışı sebebiyle kilo aldırıcılar arasında öne çıkan ürünlerden birisidir.

Tek Servisinde Neler Bulunur?
Hardline progainer 3000 gr ya da 5000 gramlık paketlerde satılırken her iki ürünün de bir servisinin içerisinde maddeler aynıdır. Hardline progainer kullananlar bir servis kullanımda 155,6 gram karbonhidrat alırlar. Gainer yorumları içeriğinde yer alan bu yüksek miktardaki karbonhidrat sebebiyle sürekli olumlu yolda olmaktadır. Bir servisinde yer alan 37,8 gram protein sebebiyle en iyi kilo aldırıcı ürünler arasında gösterilmektedir. Progainer kullanıcı yorumları bu ürünü kullanırken fazladan alınmaya çalışılan kalorinin alımında hiçbir problem yaşanmadığını göstermektedir. En iyi kilo aldırıcı toz ürünler arasında gösterilen bu ürünün bir servisi 787 kalori kazandırmaktadır. Gainer yorum kısmında sorulan sorulardan birisine cevap olarak bir servisinde 2,5 gram kreatin bulundurmaktadır. Kilo aldırıcı tozlar arasında bir servisindeki 6,9 gram BCAA ile birlikte yüksek oranda BCAA içeren ürünlerden birisidir.

Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
Kilo aldırıcı proteinler kullanılırken kesinlikle uygun bir diyet ve spor programı ile kullanılmalıdır. Protein tozu kilo aldırıcı özelliği bulundurmaz. Ancak gainer kilo aldırıcı içerisinde karbonhidrat oranı çok yüksek olduğundan kilo almaya yardımcı bir ürüne dönüşmektedir. Bazı kullanıcılar tarafından en iyi karbonhidrat tozu olarak gösterilirken yerli üretim bir ürün oluşu ekstra önem arz etmektedir.

En iyi gainer olabilmek için sürekli olarak formülü geliştirilmiş ve tüm ihtiyaçları karşılayacak bir hale gelmiştir. Kilo aldırıcı protein tozu olarak kullanılan bu ürünün 16 yaşından küçük kişiler tarafından kullanılması doğru değildir. En iyi karbonhidrat tozları dahi küçük yaşlarda kullanıcılar üzerinde zarar gösterebilmektedir. Kilo aldırıcı protein kullanımı aynı zamanda hamile veya emziren bayanlar için de sorun olabilmektedir.

Nereden Satın Alınır?
Kendisine kilo aldırıcı bir ürün arayan kişiler rahatlıkla bu ürünün siparişini verebilirler. Progainer fiyatları genel olarak biraz yüksek seviyelerde olmaktadır. Bir de bu ürün en iyi kilo aldırıcı gainer olma özelliği taşıdığından ekstra fiyat eklentileri yer alabilir. En iyi mass gainer ürünü almak isteyen kişiler kendi ülkemizde üretilen bu ürünü tercih ederek paranın dışarı gitmesini engelleyebilirler. Gainer kalori yönünden son derece yeterlidir.

Hardline karbonhidrat tozu üretiminde son derece başarılı bir firma olduğundan kalori değeri ve diğer maddelerin değerlini en iyi şekilde ayarlamıştır. En iyi kilo aldırıcılar arasında gösterilen bu ürünü almak için en doğru adres her zaman internet siteleri olacaktır. En iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu olan bu ürünü satın almak için sitemize giriş yapan kişiler en uygun fiyatlar ile alışverişlerini tamamlayabilirler. Gainer kullananlar sitemizden yaptıkları bu alışverişten son derece memnun kalacaklardır.

Servis Değeleri
Enerji 784 kcal
Yağ 2.3 g
Karbonhidrat 152.9 g
Protein 37.8 g
Glutamine 1000 mg
Taurin 1000 mg
BCAA 6960 mg

Neler İçermez
GDO - Aspartan - Koruyucu Madde - Et Ürünü - Domuz Katkısı - Tatlandırıcı İçermez

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hardline Progainer 5000 Gr Çikolata
Shaker Carnifit L-Karnitin Shot Hediyeli
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT