Toplam 29 üründen, 1-29 arası gösteriliyor.

İç Kapılar


İç Kapı Modelleri

Ev dekorasyonunda önemli bir yeri olan kapı modelleri evinize ayrı bir hava katarak ferah ortamlar yaratmanızı sağlar. Desenli, ahşap, cam bölmeli tasarıma sahip olan ev kapıları, farklı model, boyut ve renkleriyle evlerinizi güzelleştirir.

İç Oda Kapısı Nasıl Seçilir?

Evinizi dekore ederken duvar ve zemin rengine uyumlu olan ev kapıları tercih etmeniz önem taşır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kapı modelleri uzun ömürlü bir kullanımı ve şık bir görünümü bir arada sunar. Ayrıca iç kapı seçimi yaparken, yaşadığınız yerin iklim koşullarını göz önünde bulundurarak sıcak ya da serin havayı muhafaza edebilen kapı modellerini belirleyip bu doğrultuda bir tercih yapabilirsiniz. Tekzen’de, odaların genişliğine göre 70’lik ya da 80’lik ebatlarda bulabileceğiniz oda kapı modelleri modern tasarımları ile evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olur.

İç Kapı Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Kapı çeşitlerinin ev zemini ile uyum sağlayabilmesi evinizin dekoru açısından mekanı bütünleyici bir görev üstlenmektedir. Ev dekorunda beyaz kapı modelleri sıklıkla tercih edilen modellerden biri olmasına karşın ahşap kapı modelleri, camlı, bölmeli, kabartmalı, desenli ya da otel tipi kapı modelleri de oldukça ilgi gören kapılar arasında yer alır.

Farklı tasarımlara sahip olan kapıların renkleri de evinizin dekorasyonuna uyumlu bir yapıda olmalıdır. Evinizin yapısına uygun ayrıntıları yakalayarak seçeceğiniz ev kapıları, renk olarak duvar boyalarınız, pencereleriniz ve zemin rengi ile bütünleşecek şekilde seçilmelidir.

Zemin ve Kapı Uyumu Nasıl Olmalı?

Kapı çeşitlerinin ev zemini ile uyum sağlayabilmesi dekor açısından mekanı bütünleyici bir görev üstlenmektedir. Ev dekorunda beyaz kapı modelleri sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Beyaz rengin tercih edilmesiyle hemen her mekana uyumlu olması daha ferah ve nezih bir hava sağlanması amaçlanmaktadır.

Oda kapıları arasında beyaz renkli ya da Amerikan kapı modelleri camlı seçeneklerini de bulabileceğiniz kapılar kaliteli yapıları ile dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Evinizde estetik bir ortam oluşturabileceğiniz kapı modellerini seçerken temizliğinin kolay bir şekilde yapıldığı kapıları seçmeniz pratik bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

Dekoratif kapı modelleri

Her zevke ve bütçeye hitap eden güçlü gövde yapısına sahip olan ahşap kapı modellerinin yanı sıra akordiyon kapı seçeneklerini de bulabileceğiniz ev kapıları modelleri içinden beğendiniz ürüne Tekzen Yapı Market güvencesi ve kalitesi ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT