Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Jant


Kaliteli markalar ve zengin ürün çeşitleriyle, aracınız için gereken en güzel jant modelleri Tekzen'in oto aksesuarları kategorisinin altındaki bu bölümde sizlere sunuluyor.

 

Otomobiller için ürün alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Öncelikle ürün seçilirken araç üreticilerinin belirlediği değerlerin dışına çıkılmaması gerekir. Beğendiğiniz ürünün aracınıza uyumlu olup olmadığını, otomobilinizin üretici firmasına sormalı veya araç bakım servislerinde uygulama tablolarını inceleyerek ihtiyacınız olan model, malzeme ve büyüklüğü seçmelisiniz. Seçeceğiniz modelin ağırlığı ve ölçülerinin aracınızın performansını ve yol tutuşunu etkileyeceğini unutmamalısınız. Kalitesiz bir malzeme, darbelere dayanıklı olmadığı için tehlikeli kazalara neden olabilir.

 

Tekzen'de 2S, Modacar, Transformacion ve 2S Racing gibi güvenilir ve tanınmış markaların ürünlerinden oluşan jant çeşitleri arasında 13 inç, 14 inç, 15 inç ve 16 inç kapak seti, bijon kapağı ve maske gibi ürünler bulunmaktadır.

 

Tekzen'de satılan tüm ürünlerin TSE standartlarına uygunluk belgesi vardır. Jant kapağı modellerine sadece arabaların daha güzel görünmesini sağlayan aksesuarlar olarak bakmamalı, onların arabaların performans ve yol tutuşlarına olan katkısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Aracınıza yapacağınız yatırım, aracınızın ömrünü uzatacak ve değerini arttıracaktır.

 

Araçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz jant kapağı seti, farklı renk ve özelliklerde Tekzen'de sizlerin beğenisine sunuluyor. Kırmızı, gri, beyaz veya gri - siyah renk alternatifli, farklı büyüklükteki ürünler ile araçlarınız çok daha şık görünüme ve yüksek performansa sahip olacak.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile aracınız için en uygun jant fiyatlarını sitede bulabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri uygun makine ve ekipmanlara sahip servislere yaptırarak güvenli ve keyifli sürüşler yaşayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT