Ürün Kodu: 2778465

Kampa Petek Temizleme Sistem Koruma Kimyasalı 1 Litre

En geç 20 Eylül Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
34,90 TL  (KDV Dahil)
3,88 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Kampa Petek Temizleme Sistem Koruma Kimyasalı 1 Litre


Ürün Özellikleri


Ürünün AvantajlarıIlk defa çalışacak ısı sistemlerinde sistemi korumak amaçlı ve çalışan ısı sistemlerinde ise sistemin kimyasalla temizlemesinden sonra kullanılır.


Sistem koruma kimyasalı tesisatta, kombi ve yoğuşmalı kazanlarda oluşabilecek kireç, kışır, tortu ve çamurlaşma problemlerini engellemek ve korumak için kullanılır. Koruma amaçlı olduğundan çürüme ve kireci önlediği için aynı zamanda tasarruf etmenizi de sağlar. Su ne Kadar temiz olursa devir daim o Kadar hızlı ve sorunsuz olur. devir daim hızlı olduğu için ısıyı direk olarak ortama iletir. Böylelikle enerji ve yakıtı daha az kullanarak tasarruf sağlamaktır. Daha az ödeyerek daha fazla ısınmak ısı sistemlerini düzenli olarak temizletmek gerekir.

Sistem Koruma Kimyasalı tesisatınızı tüm zararlı maddelere karşı korumaya alır.


Yeni binalarda, yeni kullanılmaya başlanacak ısıtma sistemlerinde, sonradan tesisatta, kombi ve yoğuşmalı kazanlarda oluşabilecek kireç, kışır, tortu ve çamurlaşma problemlerini engellemek için ve kimyasal yıkama sonrası eski tesisatlarda koruma amaçlı kullanılması için ürettiğimiz bir kimyasaldır.


Özellikle yerden ısıtma sistemlerinde oluşacak çamurlaşmanın engellenmesi için çok faydalıdır.Periyodik olarak her sene yenilenmesi, çalışma ömrü süresince, tüm sistemi koruma altına alacaktır.


Teknik Özellikler


Kullanım Alanları

•Merkezi sistemlerde

•Chiller gruplarında

•Isıtma soğutma sistemlerinde

•Soğutma kulelerinde

•Yerden Isıtma Sistemlerinde

•Her Marka Kombi ve kazanlarda

•Radyatör ve panellerde güvenle kullanılır.


Sistem Koruma Kimyasalı Uygulaması


Merkezi sistemlerde

Chiller gruplarında

Isıtma soğutma sistemlerinde

Soğutma kulelerinde

Yerden Isıtma Sistemlerinde

Her Marka Kombi ve kazanlarda

Radyatör ve panellerde güvenle kullanılır.


Eski sistemleri temizleme işleminden sonra sistem koruma kimyasalı tesisata eklenir ve sisteme zarar veren maddelerden arındırılır.


Sisteminizin Temizlenmesi ve korumaya alınması işlemi sistemin merkezinde yapılır. Kırma, delme, dökme gibi işlemler yapılmaz.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa Petek Temizleme Sistem Koruma Kimyasalı 1 Litre
 
34,90 TL (KDV Dahil)
3,88 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT