Ürün Kodu: 2778472

Kampa Radyatör Petek Temizleme Kimyasalı 1 Litre

En geç 23 Eylül Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
33,00 TL  (KDV Dahil)
3,67 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Kampa Radyatör Petek Temizleme Kimyasalı 1 Litre


Ürün Özellikleri


Tesisat Temizleme Kimyasalı Uygulaması Radyatör Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı uygulanması tesisat temizleme ustaları tarafından yapılmalıdır. Uygulama süresi ortalama olarak 2-3 saat sürmektedir.

Radyatör Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı uygulama esnasında etrafta kirlilik oluşturmaz. Sıvı ısı sisteminde ve boru içlerinde temizlik sağlar.

Uygulama sırasında delme, kırma gibi etrafa ve cihazlara zarar verici herhangi bir uygulama olmaz.


Uygulama yapılırken de sistem çalışır, sistemi durdurucu etkisi kesinlikle yoktur. Konsantre olarak hazırlanmıştır. Isı sistemleri, tesisat, petek ve yerden ısıtma borularında oluşan kireç, kışır, tortu ve çamurlaşmanın temizlenebilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. 


Hiçbir metale, kombi parçalarına ve oringlere zarar vermediği test raporları ve kullanan yetkili servislerce onaylanmıştır. 


Asidik bir malzeme olmadığı için, uygulama esnasında kombiyi sistemden ayırmaya, uygulamadan sonra nötrleştirme yapmaya gerek yoktur. Uygulama kombiyi ayırmadan, kombi ve sistem çalışırken yapılmaktadır. Çalışma ortamında kirlilik oluşmaz. Sistemin kirlilik durumu da göz önüne alınarak iyi bir uygulama 2-3 saat sürebilir.


Ürün Avantajları


·Tesisat Temizleme Kimyasalı;

·Konsantre ısı sisteminizi tamamen arındırır hem yakıt tüketiminizi azaltır hem de daha sıcak bir ortam sunar.

·%30'lara varan yakıt tasarrufu sağlar.

·Kombi, petek ve radyatörlerde korozyon ve paslanmayı engeller.

·Sayesinde ısı sisteminizde kireçlenme ve taşlaşma oluşmaz.

·Yanıcı ve parlayıcı değildir.

·Kanserojen madde içermez.

·Koku yapmaz.


Teknik Özellikler


Kullanım Alanları

Isıtma ve soğutması olan, kamu binaları, siteler, alış veriş merkezleri, oteller, fabrikalar, küçük işletmelerde kullanılan makine sogutucularında ve bireysel konutlarda bulunan kombi, kas kat, guneş enerji hatları uygulama alanlarıdır.

Alüminyum, döküm ve panel peteklerde,

Markası ve modeli ne olursa olsun her türlü yoğuşmalı kazan ve kombilerde,

Yerden ısıtma ile ısınan sistemlerde,

Demir, plastik veya bakır borularda,

Sanayide kullanılan sğutma, (pres, enjeksiyon makineleri, lazer kesim makineleri, yüksek soğutma gerektiren sğutucular makineler, bağlı bulundurduğu üniteler)

Isıtıcılar kombi, kas kat, eşanjör, kombi, kazan güneş enerjisi, boiler ve buna bağlı olan boru petek ve ek ve eklentilerde

Yerden ısıtma ile ısınan sistemlerde,

Demir, plastik veya bakır borularda, kullanılır.

Kampa 1 Litre Radyatör Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı


Kombi, tesisat, petek ve yerden ısıtma borularında oluşan kireç, kışır, tortu ve çamurlaşmanın temizlenebilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Hiçbir metale, kombi parçalarına ve oringlere zarar vermediği test raporlarınca onaylanmıştır.


Hiçbir metale, kombi parçalarına ve oringlere zarar vermediği test raporları ve kullanan yetkili servislerce onaylanmıştır. Asidik bir malzeme olmadığı için, uygulama esnasında kombiyi sistemden ayırmaya, uygulamadan sonra nötrleştirme yapmaya gerek yoktur.


Tesisat Temizleme Kimyasalı; 

Konsantre ısı sisteminizi tamamen arındırır hem yakıt tüketiminizi azaltır hem de daha sıcak bir ortam sunar.

%30 'lara varan yakıt tasarrufu sağlar.

Kombi, petek ve radyatörlerde korozyon ve paslanmayı engeller.

Sayesinde ısı sisteminizde kireçlenme ve taşlaşma oluşmaz.

Yanıcı ve parlayıcı değildir.

Kanserojen madde içermez.

Koku yapmaz.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa Radyatör Petek Temizleme Kimyasalı 1 Litre
 
33,00 TL (KDV Dahil)
3,67 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT