Toplam 399 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kar Paleti


Zorlu hava koşullarında güvenli sürüş için otomobilinizin lastiklerine kar paleti takmanız gerekir. Çok sayıda modele uygun ve farklı ebatlarda olan Snowwoof kar paletlerine Tekzen'in oto aksesuarları kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tekzen, kar paleti mi zincir mi tartışmasına son verecek bir çözüm sunuyor. Sizi zincirle uğraşmaktan kurtarıyor. Lastik ömrünü kısaltan lastik zincirleri, yerini zorlu havalarda ve yollarda güvenli sürüş sağlayan Snowwolf marka ürünlere bırakıyor. Karlı yollarda patinaj yapmaktan, arabanızın kontrolünü kaybetmekten kurtuluyorsunuz. Soğuk ve çamurlu yollarda kriko ve zincir ile uğraşmaktan kurtulup 3 dakikada sorununuzu çözebiliyor ve yolculuğunuza devam ediyorsunuz.

 

Lastiğinizin üzerinde yazan ebat grubuna uygun kar lastiği paleti çeşitlerini, Tekzen'den sipariş verebilirsiniz. Ürünle birlikte size gelen kar paleti nasıl takılır sorusuna yanıt olacak kullanım kılavuzu ile de güvenli bir sürüş keyfi elde edebilirsiniz.

 

Otomobil, minibüs, panelvan tipi araçlarda, hafif ticari araçlarda rahatlıkla kullanacağınız bu ürünler, 50 dereceye dayanıklı poliüretan malzemeyle ve 42 adet sertleştirilmiş çivinin birleştirilmesiyle oluşturuluyor. Paletin üzerinde bulunan sertleştirilmiş çiviler asfalt yolda poliüretan lastiğe gömülüyor. Ürünlerin bu özelliği sarsıntıyı ve lastiğin zincir nedeniyle gördüğü zararı ortadan kaldırıyor. Aracın elektronik aksamına zarar vermeyen ürünler, aracınızı marka garanti kapsamında tutuyor, zincirden kaynaklanan titreşime, gürültüye son veriyor.

 

Arabanızın karda kalmasına, buzda kaymasına gerek yok. Karlı ve asfalt yolda lastiklerinize zarar vermeyen paletlerinizi evden çıkarken rahatlıkla takabilirsiniz.

 

Kar paleti modelleri arasında ön sıralarda bulunan ürünlere Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz. TUV belgesi almış çeşitleri alıcıyla buluşturan Tekzen'in fırsatlarını takip edebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT