Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Katlanır Masalar


Farklı kalite ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı bu kategoride, katlanır sandalye, tabure ve masa çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dış mekanlarda sabit ve bir o kadar da rahat bir yerde oturmak isteyenlere yönelik olarak tasarlanmış ürünler arasından size hitap eden tasarımın siparişini kolayca oluşturabilirsiniz.

 

Modelleri, renkleri, sağlamlığı, kullanışlılığı, rahatlığı, ergonomik yapısı, bütçeye uygun oluşu ile katlanır masa ve sandalye ürünleri fark yaratıyor. Ahşap Katlanır sandalyeler hem sağlam hem de hafif olmalarıyla ilgi çekiyor. Katlanır sandalye ve masalar, kolayca katlanabildiği için balkon veya diğer küçük alanlarda mükemmel kullanıma sahiptir. Kullanmadığınız vakit katlayıp kapalı bir mekanda muhafaza edebilirsiniz. Fazla yer kaplamadığından kendi mekanınız dan da tasarruf edersiniz. Sizinle beraber istediğiniz yere taşıyabileceğiniz katlanır masa ve sandalyeler oldukça kullanışlı oluyor.

 

Eve misafir geldiğinde fazla sandalye olmadığı için mahcup olmayacak ve katlanabilir sandalye hemen masada yerini bulacak. Böylelikle bolca misafirinizi evinizde gönül rahatlığıyla karşılayabileceksiniz. Bahçenize çıkmak istediğiniz zaman yerde oturmak ya da ayakta kalmak yerine, katlanır sandalye ile dışarıda istediğiniz kadar zaman geçirebileceksiniz. Kamp yaparken, keyifli bir günde balık tutarken, serin bir akşamüstü sahilde otururken, arkadaşlarınızla hafta sonu piknik yaparken, balkonda bir sabah kahvesi içerken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Kullanılan malzemenin dayanıklılığı ile güveninizi sağlarken, renk seçenekleri ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sağlam iskelet yapısına sahip katlanır masa çeşitlerini ve ergonomik bir kullanıma sahip olan katlanır sandalye modellerini kolçaklı ve kolçaksız olarak tercih edebilirsiniz. Temizliğini de rahatlıkla yapabilirsiniz, böylece zamandan da tasarruf edersiniz. 

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile mutfak kategorisinin altında bulunan uygun Katlanır Sandalye fiyatlarını, zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçeceğiniz ürünlerin detaylarını özelliklerini görebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT