Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Kağıtlar , Formlar & Zarflar


Kırtasiye kağıt ürünleri iş yeri ve ofis çalışmalarında kullanılmak üzere tasarlanan  yazı ve eğitim gereçleri, dosyalama ve organizasyon materyalleri, etiketler, görsel sunum ürünleri ve fihristler, fotokopi kağıdı, zarf, yaka kartı ve formları kapsamaktadır.


Kırtasiye ürünleri kategorisi altındaki kırtasiye - kağıtlar - formlar - zarflar bölümünde yer alan çeşitli boyutlardaki zarf ve fotokopi kağıdı seçeneklerini ofis kullanımlarınız için değerlendirebilirsiniz. Mektup , davetiye ve belge gönderileriniz için torba zarf , hava kabarcıklı zarf, çıtçıtlı evrak zarfı, davetiye veya diplomat zarf türlerinden birini tercih edebilirsiniz. 


En sık tercih edilen diplomat zarf türleri içerisinde 90 ve 110 gram kalitesindeki buklet ve krafton çeşidindeki kağıt diplomat zarfları pencereli veya penceresiz özellikleriyle etiket isimlerini farklı şekillerde kullanmanıza yardımcı olacaktır. CD ve DVD ürünlerinizi çizilmeden uzun süre muhafaza edebileceğiniz CD zarflarını da bu kategoride bulabilirsiniz. Ambalajlama işlemlerinizde faydalanacağınız streç film, metalize ve rulo kağıtlar da aynı alt kategoride yer almaktadır.


Kırtasiye kağıt ürünleri kategorisi altında ulaşabileceğiniz fotokopi kağıdı, yaka kartı ve fatura çeşitleri de ofis ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamanızı sağlayacaktır. İrsaliyeli fatura çeşitleri içindeki otocopyli ikili ve üçlü nüsha formatları fatura yazımınızı kolaylaştırır. Sipariş fişleri de otocopyli benzer nüsha seçeneklerini sunmaktadır.


Düzenleyeceğiniz toplantı, seminer ve konferans etkinliklerinizde katılımcılarınıza ofis kağıt kırtasiye türündeki şık ve kullanışlı yaka kartı ürünlerini sunabilirsiniz. İğneli veya ip askılı modeller ile dik veya yatay boyuttaki yaka kartlarınızı kolayca görünür hale getirebilirsiniz. 


Ofis ihtiyaçlarınıza uygun zarf, diplomat zarfı, yaka kartı, fatura ve sipariş formu, fotokopi kağıdı ve faks kağıtlarını Comix, Dilman, Mitan, Mondo, Noki, Vege, Yener markalarının kaliteli ve kullanışlı ürünleri arasından seçebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT