Toplam 274 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Modern Kitaplık


Modern Kitaplık Modelleri

Mobilya kategorisinin en gözde ürünlerinden olan kitaplık modelleri farklı tasarımları ve ebatları ile oldukça çeşitlilik göstermektedir. Kitaplık Tekzen ürün grubunun en zenginleri arasında bulunurken her zevke hitap eden bir seçenek bulmak mümkündür.

Modern ve Klasik Kitaplığın Farkı Nedir?

Kitaplık modelleri Tekzen mobilya grubunun dikkat çeken seçeneklerinden olmakla birlikte zengin detayları ile de fark yaratmaktadır. Modern ahşap kitaplık modelleri ile klasik kitaplık modelleri arasındaki en belirgin fark tasarımdan kaynaklanmaktadır. Klasik kitaplık modelleri daha çok simetrik raflardan ve kapaklı dolaplardan meydana geliyor.

Günümüzde tasarlanan ve pek çok kitap sever tarafından da beğeni ile karşılanan modern kitaplık modelleri daha çok asimetrik tasarımlara sahiptir. Bu ürünler kitaplık olarak kullanılmanın yanı sıra dekorasyona da büyük katkı sağlıyor.

Odanıza veya İş Yerinize Uygun Kitaplık Seçimi Nasıl Olmalı?

Ortamların havasını değiştiren kitaplık modelleri için tasarımın yanı sıra ebatların da büyük önemi bulunmaktadır. Büyük bir alana sahip ortamlar için birkaç rafa sahip olan kitaplıkların tercih edilmesi şıklığı sağlayamayabilir. Bu neden ile ebatlar kitaplık seçiminde öncelik olmalıdır. Daha sonrasında ise tasarım incelenebilir.

Tasarım konusunda ise pek çok alternatif sunan kitaplık modelleri seçiminde, kişisel zevk ve tercihler ön plana çıkıyor. Kitapların yanı sıra çeşitli objeler de koymayı planlıyorsanız ekstra rafları olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Kitaplık Seçimi Nasıl Olmalı?

Kullanışlı bir kitaplık seçimi için raf dizaynı ve raf sayısı öncelikli konular arasında yer alıyor. Modern kitaplık modelleri her ne kadar görüntü ile şık hatlara sahip olsa da raf sayısı yetersiz olan şık bir ürün ihtiyaçlara cevap verme konusunda eksik kalabilir.

Kullanım alanı fazla ve geniş raflara sahip olan modern ahşap kitaplık modelleri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dar bir alana sahipseniz duvara monte edilen ve sadece raflardan oluşan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca rafları da dilediğiniz gibi monte ederek ortamın havasını da değiştirme imkanı bulabilirsiniz.

Modern Kitaplık Modellerinin Fiyatları

Zengin bir çeşitliliğe sahip olan modern kitaplık modelleri, fiyatlar bakımından da farklılık göstermektedir. Her bütçeye hitap edebilen ürünlerin fiyat farkları tasarımlardan kaynaklanıyor. Bunun yanı sıra ürünün kalitesi ebatları ve raf sayısı da fiyatı belirleyen unsurlardandır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT