Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Ölçü aletleri ve kumpaslar


Çeşitli yapı ve tadilat işlerinde kullanılan el aletlerinden biri olan ölçü aletleri ve kumpaslar sizleri bekliyor. Ölçü aletleri arasında mesafe ölçer, cetvel, şerit metre, su terazisi, dijital multimetre, voltaj detektörü, boya kalınlığı ölçme cihazı gibi ürünleri bulabilir, farklı teknik işlerde kullanılan ölçüm cihazlarını bu kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Alan hacmi hesaplamada kullanılan mesafe ölçerler arasında 30 m, 50 m, 100 m gibi farklı ölçme mesafelerine sahip olan ürünler bulunuyor. Beş fonksiyonlu ya da yirmi fonksiyonlu kaydetme özelliği bulunan cihazları seçerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aydınlatmalı ekran, hesap makinesi özelliği, iki satırlı ekran özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Pisagor fonksiyonu bulunan lazer mesafe ölçerleri de inceleyebilirsiniz.

 

Motor devresinin akımını kesmeden ölçüm yapmak için kullanılan pens ampermetre çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Ölçüm metodu ve ölçüm kapasitesi farklı olan ürünlerden belleği bulunan ürünler kolay bir kullanım sunuyor. Akım, direnç ve gerilim ölçmek için ise birden çok farklı alet yerine ekonomik dijital multimetre çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sıcaklık ölçen dijital multimetreleri de bulacağınız ölçü aletleri ve kumpaslar arasında kolay pil değişimi yapabileceğiniz pratik kullanımlı ürünlere erişebilirsiniz. Voltaj ölçerlerde ise iki kutuplu ölçüm yapan ürünlere erişebilir, süreklilik ölçen test cihazlarını da kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Kumpas çeşitlerinde ise çelik kollu kumpaslar bulunuyor. Ölçü aletleri ve kumpaslar kategorisinden marangoz gönyesi, dijital acı ölçer, yol metresi gibi ürünleri de satın alabilirsiniz. Appa, Stanley, Bosch, Hobisan, Nora, Vola ve Remtaş gibi farklı markalardan temin edeceğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT