Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Oto body kit ve spoiler donanımları, stok(orijinal) araçlar üzerine görsel ve performans amaçlı olarak eklenen harici oto aksesuarları arasında yer alıyor. Taşıtların orijinal fabrika görünümüne farklı alternatifler sunan ürünler, aracınızın görsel bütünlüğünü tamamlayıcı bir rol üstleniyor. Oto body kit bileşenleri komple set halinde şasi üzerine monte edilebileceği gibi, ara ekipmanları tamamlayıcı parçalar olarak da kullanılabiliyor. Tipik olarak ön ve arka tamponlar, yan etekler, kaput, tavan ve ana sütunlar üzerine body kitleri ve spoiler bileşenleri ekleyebilmek mümkün oluyor.


Yarış araçları ve yüksek performanslı spor otomobiller için geliştirilen body kitler, günümüz binek araçlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Oto spoiler ve body kit bileşenleri, özellikle yüksek hızlarda ilerlerken şasi gövdesi üzerinde oluşan olumsuz hava hareketlerini düzenlemeye yardımcı oluyor. Tavan ya da bagaj kapağı üzerine eklenen kanat tipi spoiler modelleri, mevcut hava akımını aşağı yöne doğru iterek aracın yol tutuşunun ve dinamizminin yükselmesine katkı sağlıyor. Performans öncelikli olarak dizayn edilen ürünler, aracınızın göz alıcı bir görünüme kavuşmasına da olanak tanıyor.


Otomobillerin gövdesi üzerine eklenen oto body kit ve spoiler modelleri, genellikle fiberglas, poliüretan, karbon, karbon elyafı ve titanyum gibi materyallerden üretiliyor. Fiberglas ve poliüretan malzemelerden imal edilen ürünler, oldukça makul fiyatlar ile temin edilebiliyor. Hafifliği ve sert gövde içeriği ile bilinen karbon body kitler ve spoiler modelleri, aracın aerodinamik yapısına ve görünümüne olumlu katkılarda bulunuyor. Genel anlamda oto body kit ve spoiler fiyatları ise ürünün markası, modeli, türü, dokusu, malzeme kalitesi, rengi ve tasarımı gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT