Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Çocuk sahibi aileler, yolculuğa çıkacağı zaman çoğu zaman çocuklarını da yanlarına almak zorunda kalır. Çocukların güvenliğini sağlamak, onları rahat ettirebilmek için ise araçlarda, özelliklede bebekler için bebek oto koltuğu bulundurmak şarttır. Özellikle de 0 13 kg çocuklar için kesinlikle yolculuk sırasında ihtiyaç haline gelen bebek oto koltuğu Tekzen firmasında 60' tan farklı çeşit ve seçenekler ile müşterilerin ilgisini çekmektedir.


Çocuğunuzun boyuna, kilosuna, yaşına ve arabanıza uygun oto koltuğu bulabilir, göz zevkinize uyan koltuğu seçebilirsiniz. Avrupa Güvenlik Sertifikası'na ( ECE Sertifikası ) uygun koltuklar bulabilirsiniz. Bebek oto koltuğunun araca güvenli ve kolay şekilde monte edilmesi için gereken en önemli özellik olan ISOFIX, (International Standart Organisation Fix) yani uluslararası standart oto koltuğu montaj bağlantısı veya emniyet kemeri gerekmektedir ve ISOFIX bağlantısını bu kategoride bulabilirsiniz. Oto koltuk için önemli olan şeylerden birisi, koltuğun sağlamlığı yani koltuğun güvenli olmasıdır. Koltuk güvenli ve konforlu olursa çocuk için yolculuk rahat geçer ve ebeveynlerin içi rahat olur.


Anne, Bebek ve Oyuncak kategorisinin alt bölümü olan Bebek Oto Koltuğu kategorisinde bulabileceğiniz oto koltuklarında kaza anında darbe basıncını emen özel köpük malzeme ile yapılmış koltuklar alabilirsiniz. Eskiden olan 3 noktalı emniyet kemerlerine göre şimdiki gibi 5 noktalı emniyet kemerleri ile çocuğunuzun güvenliğini artırabilir, içinizi rahatlatabilirsiniz. İçerisinde Maxi - Cosi, Moje, Nania, Prego, Soobaby, Sunny Baby, Tripper, Heyner, Britax Romer ve Sevi Bebe gibi bilindik markalarının bulunduğu 12 farklı markadan istediğiniz seçebilirsiniz ve arabanıza kolayca yerleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT