Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Oto Koltuğu (9 - 18 kg.)


Araba yolculuklarında trafik kuralları kadar gerekli olan emniyet kurallarına uymak siz ve aileniz için oldukça önemli bir husustur. Güvenli bir yolculuk için alınan önlemlerin en başında sağlam ve rahat bir oturma pozisyonu gelir. Bu konuda da dikkat edilmesi gereken en önemli kişiler elbette ki çocuklarımızdır. Çocuğunuzun vücut yapısına uygun olarak merkezi ayarlanabilir 5 noktalı kemer sistemine sahip bebek koltukları modelleri sayesinde seyahatinizi güvenle başlatabilirsiniz.

 

Anne bebek ve oyuncak kategorisinde oto koltuğu 9 18 kg bölümünde bulabileceğiniz bebek koltukları ile çocuğunuzla beraber güvenli seyahatlere uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla çıkabileceksiniz. Bebek koltukları 9 ile 18 kilogram kapasitesiyle dokuz aylıktan dört yaşa kadar bütün çocuklar için kullanışlıdır. Çocuğunuz için onlarca marka arasından size en uygun oto koltuk fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 

 

Yüksek mühendislik teknolojisinin geliştirdiği koruma sistemi sayesinde baş ve vücut bölümünde ekstra koruma sağlanmıştır. Bu sayede çocuğunuzun vücudunu güvenle sararak taşıtın önden bir darbe alması halinde maruz kalacağı kuvvette %30'a varan bir azalma sağlayacaktır. Ayrıca birçok farklı konumda arkaya yatabilme özelliği sayesinde bebeklere taşıt içerisinde ideal uyku pozisyonunu sağlayarak sağlıklı bir uyku uyuma fırsatını yaratacaktır. 

 

Herkesin kısa sürede ve kolayca montajını yapabileceği ürünler, nefes alan ve antialerjik özelliklere sahip kılıf kumaşlara sahiptir. Özel havalandırma delikleri ile de kumaşın doğal olarak havalanmasını sağlayarak miniklerin daha az terlemesine ve rahat bir yolculuk geçirmesine olanak tanır.  Aynı zamanda kolaylıkla çıkarılabilen kılıf kumaşlar sayesinde otomobilinizin sterilizasyonunu sağlamanıza yardımcı olur. Birçok üründe yer alan akıllı dönebilme mekanizması ile de koltuğu yerinden çıkarmadan öne doğru ve arkaya doğru pozisyonlar arasındaki geçişin kolaylaştırılması sağlanmıştır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT