Oto Soğutucusu


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Oto Soğutucu Modelleri

Yaz tatilinde uzun otomobil yolculukları planlıyorsanız, araç buzdolabı ve oto termos modellerine göz atmadan yola çıkmayın. Bunaltıcı sıcaklarda Black&Decker kalitesi ve Tekzen güvencesi ile serinleyin. Konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın.

Oto Soğutucu Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç içi soğutucu dolap çeşitleri temel olarak iki gruba ayrılır. Elektrikli soğutucular ve soğuk tutabilen termoslar. Oto buzdolabı tabir edilen modeller, aracınızdan aldığı elektrik enerjisi ile yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutar. Bu modellerden tercih edeceksiniz aracınızda buzdolabınızın fişine uygun enerji çıkışı olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Kabin içerisinde veya bagaj bölümünde yeterli boş alanınız olduğundan ve 12 volt, 24 volt gibi farklı seçeneklerle üretilen ürünlerin, aracınızdaki elektrik sistemine uyacağından da emin olmalısınız.

Oto Termos Fiyatları

Kullanımı daha pratik olan araç tipi termoslar, içine koyulan buz kasetleri ile soğutma yapıyor. 12 saate kadar soğuk tutabilen termoslar, uygun fiyatları ve araç dışında da kullanılabilir olmaları ile öne çıkıyor. Elektrikli soğutuculara kıyasla daha uygun fiyatlara sahip oto termos çeşitlerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Oto aksesuar çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan oto termos veya araç içi buzdolabı tercihinde kararsız kaldıysanız, Tekzen uzmanlığına güvenebilir, ürünlerin teknik özellikleri ve stok durumları hakkında web sitesi üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

Araç Buzdolabı Dönüştürücü Adaptör

Araba buzdolabı sadece aracınızda değil, evinizde ve yazlığınızda da kullanılabilir. 12 volt enerji ile çalışan bir araç buzdolabına sahipseniz, evinizde mevcut olan 220 volt şebeke elektriğini 12 volt'a dönüştüren Mobicool Y50 220Volt/12Volt Dönüştürücü Adaptör vasıtası ile buzdolabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Araba termosu tercih ediyorsanız, yolculuğunuz boyunca yetecek kadar Mobicool Icepack Buz Kasedi tedarik etmeyi ve yola çıkmadan önce buzdolabınızın derin dondurucu kısmında dondurmayı unutmayın. Araba termosu hacmine bağlı olarak 12 saate kadar soğutma sağlayabilen buz kasetlerinizi değiştirerek, yiyecek ve içeceklerinizi daha uzun süre soğuk tutabilirsiniz.

Kompresörlü Oto Buzdolabı

Evinizdeki buzdolabı ile aynı teknolojiye sahip Mobicool FR40 kompresörlü oto buzdolabı, 12 volt 24 volt ve 220 volt elektrik enerjisi ile çalışarak, ihtiyacınız olan her yerde kullanılabilir. -10 °C dereceye inebilen güçlü soğutma sistemi sayesinde, dondurucu olarak da kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT