Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Mutfağınızda ya da deponuzda ihtiyaç duyduğunuz tüm gıdaları içine koyabileceğiniz sandık tipi derin dondurucu modelleri beyaz eşya kategorisinin derin dondurucular alt bölümünde sizlerin beğenisine sunuluyor. Geniş ürün yelpazesinin içerisinde, tamamı sizlerin ihtiyacına göre tasarlanmış farklı marka, model ve özelliklerdeki sandık tipi derin dondurucu çeşitleri yer alıyor.

 

Marka ve model çeşitliliği farklı, sandık tipi derin dondurucu özellikleri ile ön plana çıkan ürünler; tekerlekli, çekmeceli gibi ekstra özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Çekmeceli dondurucular, saklayacağınız gıdaları meyve, sebze, et gibi ayrı ayrı yerleştirebilmenizi ve daha sonra da rahatlıkla bulabilmenize imkan veriyor. Daha çok iş yeri ve depo gibi yerlerde kullanılan ve sürme özelliği olan tekerlekli dondurucular, kısıtlı alanda size hareket kabiliyeti sağlıyor. Doğa dostu olan ve az enerji harcayan A sınıfı derin dondurucular ise daha az elektrik harcayarak doğayı korurken bir yandan da elektrik faturanızı düşürüyor. Kategoride bulunan buz makinesi ise ihtiyacınız olduğu her anda buz ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılıyor.

 

Beyaz eşya sektörün lider firmalarından olan Uğur, Arçelik, Dijitsu, Altus, Premier, Regal ve Vestel'in sandık tipi derin dondurucu ürünlerinin yer aldığı kategoride ihtiyacınıza uygun olana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kategori sayfasında bulunan ürün filtreleme seçeneklerini kullanarak ürünü markasına, fiyatına ve stok durumuna göre listeleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan dondurucuyu daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünleri dilerseniz birbirleriyle karşılaştırabilir dilerseniz de üzerilerine tıklayarak özellik, resim ve kullanıcı yorumu gibi bilgilere ulaşabilir ve daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT