Toplam 88 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tek Kişilik Bazalar


Tek Kişilik Baza Modelleri

Kaliteli bir tekil baza seçimi uyku kalitesini de aynı oranda arttıracaktır. Tekzen tarafından satışa sunulmuş olan tek kişilik baza modelleri kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Ürün grubu içinde kalitesi ile bilinen baza üreticilerinin ürünlerini görebilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Son yıllarda yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından biri olan bazalar, oldukça çeşitlili gösteriyor. Tek kişilik baza ve yatak seçimi yaparken, her iki ürünün de birbiri ile uyumlu ölçülerde olduğuna dikkat etmek gerekir. Sağlıklı bir uyku için bu durum oldukça önemlidir. Toparlayıcı özelliğe sahip olmaları nedeni ile de tek kişilik baza yatak modelleri, sandıklı yapıdadır. Bazanın, sandık kısmında açılıp kapatma esnasında devreye sokulacak bir kilit mekanizmasının olması özellikle kullanım güvenliği açısından gereklidir.

Tek Kişilik Baza Nasıl Kurulur?

Bazaların farklı ölçüleri, ürün grubu içerisinde bulunmaktadır. Tek kişilik baza modellerinin yanı sıra daha geniş bir kullanım tercih edenler için 1.5 kişilik baza modelleri tavsiye edilmektedir. Baza kurulumunu ise; isterseniz yetkili kişilerden yardım alabilir isterseniz de ürün içerisinde bulunan şema yardımı ile kendiniz yapabilirsiniz.

Tek kişilik baza modellerinin tesliminde, ayak ve başlık kısmı demonte halde elinize ulaşır. Kurulumun sorunsuz olması için gerekli olan vida ve aksesuarlar da ulaştırılacaktır. Basit el aletleri kullanılarak yapılabilecek olan kurulum için dilerseniz yardım da alabilir.

Tek Kişilik Baza başlığı Nasıl Takılır?

Tek kişilik baza ölçüleri, tercih edilecek olan baza başlığı ile uyumlu olmalıdır. Aksi halde baza ile baza başlığı birleştirilemez. Tek kişilik baza başlığını monte ederken baza başlığında bulunan kanallar bazada bulunan raylı çubuklara geçirilmelidir. Bu işlem ürün ile birlikte gönderilen şemada da detaylıca gösterilmektedir.

Zaman zaman, tek kişilik baza modellerine de bağlı olarak baza başlığı geçirme yöntemi ile değil de vidalama yöntemi ile takılabiliyor. Bunun için de yine küçük el aletlerinin yardımı yeterli olacaktır. Tek kişilik baza başlığının kurulumu yapıldıktan sonra herhangi bir eksiğin kalmadığına emin olun.

Tek Kişilik Baza Fiyatları

Tek kişilik baza modelleri, farklı zevklere hitap edecek ve dekorasyona uyum sağlayacak bir zenginliktedir. Tek kişilik bazaların fiyatlarında ise gerek model gerekse de kullanılan malzemeden kaynaklı fiyat farkları oluşabilir. Fiyat farkını tekil baza ölçüleri de etkilemektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT