Toplam 210 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Temizlik Seti-Kat Arabası-Servis Arabası


Büyük kuruluşların temizliğinde kullanılan servis arabaları, farklı ebatlarda ve farklı materyallerde tasarlanarak beğeniye sunuluyor. Üst kısımlarında çöp bölümleri, bezler, kovalar ve solüsyon taşımak için raflar bulunuyor. Böylelikle temizlik yapılacak alana ihtiyaç duyulan tüm malzemeler bir arada taşınmış oluyor. Özellikle insanların büyük yoğunluk gösterdiği AVM, hastane, otel, metro ve banka gibi kuruluşlarda temizlik arabası çeşitlerine ihtiyaç duyuluyor. 


Servis arabası modelleri, genellikle mukavemetli ve güçlü gövdeye sahip sertifikalı sert malzemelerden üretiliyor. Fonksiyonel ve ergonomik türdeki tasarımları, pratik şekilde kullanım avantajı sağlıyor. İz bırakmayan ve ses çıkarmayan işlevsel tekerlek eklentileri sayesinde pek çok alanda tercih edilebiliyor. Profesyonel temizleme branşlarına göre farklı gruplara ayrılan tekerlek kısımları 360 derece dönebilen türde karşınıza çıkıyor. Frenli tekerlek seçenekleri de kat arabası modelinin ıslak zemin üzerindeyken kaymasını önlüyor. Ürün gruplarının üst kısımlarında yer alan mop aparatları ihtiyaca göre değişiklik gösteriyor. Sağ ve sol tarafı kapaklı formda olan hastane arabalarında maksimum 120 litrelik çöp torbası göze çarpıyor. 


Otellerde kullanılacak ürün seçenekleri ise 6 litrelik ölçüsündeki kovalarla ve tepsi eklentileri ile zenginleştiriliyor. Organize çalışma imkanı sunan temizlik el arabası modellerinin üretiminde genellikle plastik, metal ve krom materyallerden yararlanılıyor. Özellikle metal ve krom malzemeden hazırlanmış modeller, olası darbelere karşı dayanıklılık göstererek uzun yıllar deforme olmadan rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Kaliteli pres eklentileri, zeminler üzerinde kusursuz bir hijyen yakalamanıza yardımcı oluyor. Endüstriyel temizlik malzemeleri kategorisi içinde yer alan servis arabaları içerisinden ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilir ve  kısa sürede istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT