Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Vitrinler


Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan makineler arasında yer alan vidalama seti Tekzen kalitesi ile ayağınıza geliyor. Kapasiteleri ve motor gücü birbirinden farklı makinalar arasında akülü ve elektrikli aletler yer alıyor.

 

Farklı özelliklere ve modellere sahip elektrikli vidalama aletleri hakkında bilgi edinebilir, farklı performanslara sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Seri vidalamalar için uygun ayara sahip, güçlü motor özelliği ile çalışma esnasında durma yapmayan vidalama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ahşap ve alüminyum gibi farklı yüzeylere uygun düşük devirli makinaları bulabilir, çelik yüzeylerde kullanıma uygun yüksek devirli makine çeşitlerini kategoriden temin edebilirsiniz. Kablo uzunluğu farklı olan ürünlerden çalışma ortamına uygun ürünü seçebilirsiniz. Sert zeminler için ise tork ayarı bulunan ürünleri inceleyebilir, LED ışıklı kolay kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda elektrikli makinalar arasından ağır işlerde kullanıma uygun darbeli makinalar da yer alıyor.

 

Akülü makinalar arasında ise kapasiteleri ve şarj süreleri farklı ürünler bulunuyor. Lityum iyon teknolojisi ile üretilen aküye sahip makinaların voltaj ve akım özelliklerini karşılaştırarak uygun ürünleri sıralayabilirsiniz. Ahşap, çelik, metal, tuğla gibi yüzeylerde kullanıma uygun iki vitesli ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ağırlıkları da değişiklik gösteren makinalar arasında kolay taşınan ebatlara sahip hafif ürünleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli ve akülü aletler arasında taşıma çantası ile satılan ürünleri de kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Alçıpan, sunta ve kontraplak gibi malzemeler için özel üretilen alçıpan vidalama makinalarını ve vidalama uçlarını da kategoride bulabilirsiniz. Farklı fonksiyonlara sahip makinaları Makita, Maktec, Maestro, Eınhell ve Stanley gibi farklı markalardan Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT