Toplam 6102 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

BAHÇE


Bahçe

Güneş yüzünü Kuzey Yarımküre'ye döndü, tomurcuklar ağaç dallarındaki yerini aldı. Peki bahçedeki yeriniz hazır mı? Isınan havaların keyfini en güzel şekilde çıkarmak istiyorsanız, en büyük yardımcılarınız pek tabii ki Tekzen'in bahçe aksesuarları!

Bahçe Tasarımı Nasıl Yapılır?

Yoğun bir kışın ardından bahçenizi baştan düzenlemek için ilk etapta, elinizdeki alanın ölçümünü doğru yapmanız gerekiyor. Evinizin konumu, garaj, yol, bahçedeki ağaçlar vb. gibi unsurları göz önünde bulundurarak çıkaracağınız bir kroki; aklınızdaki tasarımı oluşturmanızda ve doğru bahçe ürünlerini seçmenizde oldukça faydalı olacaktır.

Bahçe, huzur bulacağınız bir alan. Bu sebeple bahçeye gelme ihtimali olan gürültünün de tespitini yapmalısınız. Bu tespit, bahçenin hangi noktasında daha uzun bitki ve eşyaların bulunması gerektiğini söyler. Bu sayede daha orantılı ve verimli bir tasarım elde etmiş olursunuz.

Bahçe Düzenlemesi Nasıl Yapılır?

Kışın bahçeler yaza nispeten daha bakımsız kaldığından, ilk baharla birlikte yeniden düzenleme yapmak şart. Bunun için öncelikle bahçenizi temizlemeniz gerekli. Tekzen mağazalarında ya da web sitesinde bulabileceğiniz çim biçme makineleri, budama aletleri ve daha birçok bahçe makinesi, temizlik işlemini kolayca halletmenizi sağlayacaktır.

Temizliğin ardından sıra bitkilerde. Bulunduğunuz şehrin iklim şartlarına uyum sağlayabilen bitkiler seçmeniz, bahçenizin uzun süre rengârenk kalmasına yardımcı olacaktır. İstediğiniz bitkileri yine Tekzen'de yetişmiş halde ya da tohum ve soğan olarak da bulabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyon Ürünleri Nasıl Seçilir?

Bahçe aksesuarlarını seçmeden önce ne tür bir bahçe istediğinizi belirleyin. Mesela daha klasik tarzda bir bahçeye sahip olmak istiyorsanız, geleneksel modele sahip mobilya ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Minimal bir bahçeye sahip olmak isterseniz, düz alanlar elde etmenize olanak sağlayacak sade tasarımlar işinizi görecektir.

Tarzınızla uyuşan bahçe türü seçiminizi yaptıktan sonra o alanda yapmayı planladığınız aktivitelere göre eşya seçimi yapın. Sadece size özel bir hamak keyfi istiyorsanız, davul salıncakları; bol misafirli yemekler vermeyi planlıyorsanız, barbekü ve mangalları; çay ya da kahve eşliğinde hoş sohbetler yapmak istiyorsanız, açık hava için özel tasarlanmış oturma gruplarını ve başka birçok ürünü Tekzen'de bulabilirsiniz.

Bahçe Keyfinin Sürekliliğini Sağlayın

Bahçe mobilya modelleri, hayalinizdeki bahçe keyfinin ayrılmaz bir parçası, çünkü idealinizdeki konforu sağlamak mobilya seçiminize saklı. Tek başına yaşayacağınız özel anların yanı sıra kalabalık günlerde de neşenizin yerinde olması için Tekzen'in bahçe ürünlerine mutlaka göz atın.

Güneş yüzünü Kuzey Yarımküre'ye döndü, tomurcuklar ağaç dallarındaki yerini aldı. Peki bahçedeki yeriniz hazır mı? Isınan havaların keyfini en güzel şekilde çıkarmak istiyorsanız, en büyük yardımcılarınız pek tabii ki Tekzen'in bahçe aksesuarları!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT