Toplam 75 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Klozet Kapakları


Klozet Kapak Modelleri

Banyo aksesuarları arasında alafranga tuvaletlere takılan, klozet kapak modelleri hijyen sağlama amaçlı olarak kullanılır. Desenli ve yavaş kapanan klozet kapağı gibi çeşitleri olan ürünler, işlevselliğinin yanı sıra dekoratif açıdan da hoş görüntüler elde etmenizi sağlar.

Klozet Kapağı Ölçüsü Nasıl Alınır?

Tekzen'de farklı kullanımlara yönelik klozet kapağı seçenekleri içerisinde, yetişkinlerin dışında çocuk klozet kapağı modellerini de bulabilirsiniz. Ancak klozet kapağı satın almadan önce kullandığınız klozet ile uyumlu bir model olmasına dikkat edilmesi gerekir. Alınacak tuvalet kapağı klozetten küçük ya da büyük olmamasına dikkat edilmelidir. Bir karton yardımıyla klozet kapağının ölçüsü alınabilir.

Çift kapaklı klozet kapağı modelinin yanı sıra dikdörtgen ya da oval gibi şekilleri bulunan klozetlerin ölçüsünü tam olarak alabilmek için üzerine yerleştirdiğiniz kartonu kenarlarından keserek klozet kapağınızın ölçüsünü doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Klozet Kapağı Nasıl Takılır?

Klozet kapağı değiştirmeden önce klozet kapağı ölçüleri belirlenmelidir. Buna uygun şekildeki ürün temin edilmelidir. Klozet kapağı montajı oldukça basit bir işlemdir. Klozet kapağını klozetin üzerinde yer alan deliklere düzgün bir biçimde yerleştirdikten sonra gerekli olan montaj malzemeleri kullanarak kapağı kısa süre içinde monte edebilirsiniz.

Kalabalık ailelerin kullanımına yönelik tasarlanan olan aile klozet kapaklarının yanı sıra çocuk adaptörlü klozet kapağı, çift kapaklı klozet kapağı gibi seçeneklerini de Tekzen'de bulabilirsiniz. Alper, Gama ve Kapar gibi markaların kaliteli ürünlerini uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Klozet Kapağı Montaj Vidası Nasıl Takılır?

Klozet kapağı montajı oldukça basit bir işlemdir. Tekli ya da ikili klozet kapağı montajını yaparken ambalaj üzerinde yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz. Klozet kapağının üzerinde yer alan vidaları klozetin üzerindeki delikler ile eşit hizaya getirmeniz gerekir.

Ürünün üzerinde yer alan vidaları klozete takarken, montaj yerinden aşağı doğru oturtarak tornavida yardımı ile sıkıştırabilirsiniz. Çocuklar için özel olarak tasarlanan çocuk klozet kapağı, kir tutmaz özel yüzeyi ile hijyenik bir kullanım sağlarken, yavaş kapanma özelliği sayesinde güvenli bir kullanım oluşturmaktadır.

Klozet Kapağı Nasıl Sökülür?

Alttan kelebekli şekilde olan klozet kapakları modellerinde klozet kapağını sökerken, alt kısımdan çevirerek kolaylıkla açabilirsiniz. ikili klozet kapağı modelleri açısından zengin bir koleksiyona sahip olan Tekzen’de süngerli, düz, yavaş kapanabilen amortisörlü klozet kapakları gibi çok sayıda ürünü bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT