Toplam 284 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Batarya & Musluk


Batarya ve Musluk Modelleri

Mutfak, tuvalet ve banyo musluğu, bu mekanların olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Bu ürünlerin kullanıcı ihtiyacını karşılaması kadar görünüşleri de önemlidir. Kaliteli, uygun fiyatlı ve dekoratif musluk modelleri arasında ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

Batarya Seçimi Nasıl Olmalı?

Evinizin ya da iş yerinizin tuvalet, banyo, mutfak gibi bölümlerinde kullanacağınız bataryayı seçerken dikkatli olmalısınız. Uygun fiyat her zaman ön planda olsa da asıl dikkat edilmesi gereken nokta kalitedir. Artema, Punto, Adel, Apel, ECA batarya, musluk ve banyo armatür gibi ürünler ideal seçim olabilir. Görsel olarak da hoş bir görüntü sağlamasını istiyorsanız bataryanızı özgün tasarımlı ürünler arasından seçebilirsiniz. Tekzen Yapı Market'in geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan bataryayı seçebilirsiniz.

En Uygun Musluk Fiyatları

Banyo, tuvalet ve mutfak musluk çeşitleri, farklı kriterler dahilinde değerlendirilebilen ürünlerdir. Fiyatları da bazı etkenler dolayısıyla değişkenlik gösterir. Fiyatların değişken olmasının sebepleri arasında marka, kalite, üretim malzemesi ve ürün tasarımı vardır. Bu nedenle musluk alırken fiyat performansına da dikkat etmelisiniz. Uygun fiyatlı musluk çeşitleri için kategorideki ürünlere göz atabilirsiniz.

Tekzen'de ihtiyacınız olan tüm musluk modellerini bulabilirsiniz. Banyonuz için banyo bataryası ve duş setleri, mutfak ve lavabonuz için evye ya da lavabo bataryaları ve muslukları bulabilirsiniz. Fotoselli batarya, termostatik batarya ve su tasarruf setleri de uygun fiyatlarla Tekzen'de.

Batarya Musluk Nasıl Takılır?

Musluk çeşitleri her zaman dayanıklı olmayabilir ve musluklar bozulabilir. Musluğun bozulması ise fazladan akacak suların ortaya çıkması demektir. Ayrıca bozulan muslukların su damlatmasının gözden kaçırılması evi su basma tehlikesi ile karşı karşıya bırakabilir. Bu gibi durumlarda tesisatçı yardımı alacak zamanınız yoksa musluk söküp takma işi size kalabilir.

Musluk değiştirme işlemine başlamadan önce ana vanayı kapattığınızdan emin olmalısınız. Aksi halde eviniz biraz fazla ıslanabilir. İhtiyaç duyacağınız el aletleri ve anahtar takımlarının bulunduğu alet çantanızı da hazır bulundurmalısınız. Sonrasında ise değiştirilecek olan bataryayı ya da musluk başlığını sökebilirsiniz. Yeni yedek parçayı takabilir, sağlamlığından emin olmadığınız durumlarda tesisatçıdan yardım alabilirsiniz.

Garantili Musluk ve Bataryalar

Alışveriş yapılırken satın alınan ürünün garanti süresi de önemlidir. Özellikle musluk ve batarya gibi mekanik ve sık kullanılan ürünlerde garanti dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Tekzen'de 2 yıldan 5 yıla kadar mekanik ve krom garantili musluk çeşitlerini bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT