Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Şemsiyeler


Dış Mekan Şemsiye Modelleri

Şemsiyeler yaz kış açık havadan vazgeçemeyenlerin keyfine renk katacaktır. Bahçe süslemenizde ve balkonunuzda tarzınızın tamamlayıcısı olarak da tercih edebileceğiniz modeller içerisinde güneş şemsiyesi, plaj şemsiyesi, deniz şemsiyesi gibi çeşitler de bulunmaktadır.

Kullanım Alanına Göre Şemsiye Seçimi Nasıl Olmalı?

Şemsiye seçimini doğru yapmak kullanım alanınızda size daha çok yer kalmasını sağlar. Bu sebeple katlandığında ve açıldığında kapladığı metre kareye dikkat etmek gerekir. Gövdesi ise kırılmaya ve paslanmaya karşı dayanaklı olmalıdır. İskeletinin sağlamlığının yanında bahçe şemsiyesi seçerken öncelikle güneş, yağmur, rüzgar gibi dış etkenlere karşı dayanaklı malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Diğer önemli bir konu ise şemsiye altlığı ile uyumlu olacak şemsiyeyi seçmektir. Şemsiye altlığınız, şemsiyenizi taşıyabilecek kilogram ağırlığına sahip olmalıdır.

Şemsiye Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Günümüzde bahçe, teras ve plaj kullanım alanlarına sahip olan şemsiyeler için renk renk ve desen desen ürün çeşidi bulunmaktadır. Kullanacağınız alana, varsa bahçedeki mobilyalarınıza uygunluğunun yanında tarzınız da karar vermenizde etkili olacaktır. Bunun yanı sıra yaz ayları için güneşi çekmeyecek açık renk güneşlik şemsiyeler tercih edilmelidir.

Tercihiniz deniz ve plaj şemsiyesinden yana olacaksa çok renkli olanlar temizlik açısından kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Keyfinizin soğuk havalarda da devam etmesini istiyorsanız kış mevsimine de uyum sağlayacak daha koyu renkleri de tercih edebilirsiniz.

Şemsiye Seçiminde Kullanım Kolaylığı

Şemsiyelerin kullanımlarındaki diğer önemli husus ise kullanım kolaylığıdır. Özellikle plaj şemsiyesi tarzındakilerde orta borusu birbirine geçme şeklinde üretilenler taşıma esnasında yer kaplamayacaktır. Böylelikle kısa mesafelere de taşırken zorlanmayacaksınız. Tek seferde açılıp kapanması da kullanım esnasında kolaylık sağlaması açısından boyutları kadar önemlidir.

Şemsiyenizin 360 derece dönebilen iskelet yapısına sahip olması teras şemsiyesinde tercih edebileceğiniz türdendir. Bu sayede şemsiyenizi güneşin ve yağmurun açısına göre ayarlayabilirsiniz. Açık hava keyfinizi yarıda kesmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca şemsiyenizi seçerken alanınıza göre misafirlerinizi ve aile bireylerinizi de göz önüne alarak boyutuna karar vermekte fayda bulunmaktadır.

Nakliye ve Garanti

İskelette kullanılan tüm plastik parçalar kırılmaya karşı Tekzen kalitesi ile garantilidir. Seçeceğiniz şemsiyeye göre de kullanılan kumaşlar yine garanti altına alınmıştır. Taşıma kolaylığı sağlaması açısından şemsiyeleriniz kutulara demonte halde yerleştiriliyor. En kısa sürede sizlere ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT