Toplam 295 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Duvar Rafları


Duvar Rafları Modelleri


Dekoratif raflar, duvar kitaplığı olarak da ev ya da ofis ortamlarında kullanılabilir. Evinize güzel bir hava katmanın yanı sıra kullanımı ile oldukça işlevseldir. İster kitaplarınız için isterseniz de dekoratif amaçlı kullanım sağlayabilirsiniz.


Duvara Raf Nasıl Monte Edilir?


Şık ve estetik tasarımları ile kullanıldığı her ortama orijinal bir hava kazandıran duvar kitaplıkları kolay monte edilir olmaları ile de oldukça pratiktir. Doğru ebatlarda alınan bir rafı duvara monte edebilmek için öncelikle dizaynını yapmanız gerekir. Duvara monte raf için doğru noktayı bulmak önemlidir. Bunun için rafı ne amaçla kullanacağınıza karar vermeniz güçlü bir estetik için göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Örneğin kitaplık raflarını göz hizasına yakın bir noktaya montelemeniz hem dekor hem de işlevsellik bakımından büyük kazanım sağlar.


Duvara Rafı Nasıl Sökülür?


Dekoratif raflar için zaman zaman yer değişikliği isteyebilirsiniz. Ortamın havasını değiştirmek istediğinizde ise rafları sökerken duvarın boyasının kalkmaması için hassasiyet göstermek gerekir. Duvar rafını sökmek istediğinizde öncelikle raf üzerinin boşaltılmış olması gereklidir. Sonrasında montaj için kullanılan malzeme yardımı ile sökme işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin dekoratif duvar rafları montajı sırasında, el matkabı kullanmışsanız demonte ederken de vidaların sökülmesinde el matkabından yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra vidaların özelliğine uygun bir tornavida yardımı ile de duvarı zedelemeden sökme işlemi tamamlanabilir.


Dekoratif Duvar Rafları


Farklı malzeme ile üretilmiş olan dekoratif duvar rafları, farklı tasarımları ile de ortamların havasını değiştirmeyi amaçlıyor. Sade tasarımlara sahip olan seçenekleri yanı sıra dekoratif yönünü daha çok ön plana çıkarak tasarımlar arayanlar için de ilgi çekici modelleri de Tekzen ürün grubunda görmek mümkün.

Kitaplık olarak kullanabileceğiniz raflar dışında küçük objeler yerleştirerek dikkat çekici bir ortam da yaratabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kitap rafı ile sizler de kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Salondan mutfağa kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz duvar raflarını dilerseniz ofisinizde de kullanabilirsiniz. Sade ve renkli seçenekleri ile her tarza hitap eden tasarımları bir arada görebilirsiniz.


Raf Dekorasyon Önerileri


Duvar raf modelleri, çeşitli dekor seçenekleri ile sizlere sınırsız bir hareket özgürlüğü kazandırıyor. Duvar rafını monte ederken de yerleştirirken de kendi hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Rafları kitaplık olarak kullansanız dahi hareketlilik açısından kitapların yanına bir çerçeve ya da küçük bir obje koyabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT