Toplam 39 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kapı & Pencere Sineklikleri


Kapı ve Pencere Sineklikleriyle Evinizi Huzurla Havalandırın

Havaların ısınıp doğanın uyanmasıyla ortaya çıkan sinek ve böcekler, odaları havalandırmak için açılan camlardan sıklıkla içeri girer. Bunu önlemek için farklı ölçülerdeki sineklik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kapı sineklik ve pencere sineklik türleri arasından tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri sinekliğin uygulanacağı kapı ya da pencerenin boyutudur. Uygun ebatta yerleştirilen bir sineklik teli, dışarıdan gelebilecek her türlü sinek ve haşere türlerinin içeri girmesini engellemekte iyi sonuç verecektir. Siz de evlerinizi bu sürekli karşılaşılan soruna karşı korumak için Tekzen’i ziyaret edebilir, uygun fiyatlı modeller arasında rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Kapı ve Pencerelerinize Uygun Sineklik Modelleri ile Rahat Uyuyun

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında pencereleri veya balkon kapılarını açarak iç mekanları havalandırmak veya serinletmek hem sağlık hem de konfor açısından önemlidir. Arzu edildiğinde açılıp kapatılarak kolay bir kullanım sunan stor pencere sinekliği ve akordiyon sineklik, salonların olmazsa olmazı balkon kapısı sinekliği, dış mekanlara kolay geçişi sağlayan sürgülü sineklik ve mıknatıslı sineklik türlerinden ihtiyacınıza uygun olanını pencere veya kapınıza uygulayıp geceleri rahat bir uyku çekebilirsiniz. Sizleri ve sevdiklerinizi sivrisinek, karasinek ve benzeri tüm haşere türlerinden uzak tutacak uzun ömürlü Bimeks pencere sineklik kullanarak evinizi rahat rahat havalandırmakta özgürsünüz.

Sineklik Montajının ve Temizliğinin Püf Noktaları

Doğru ebattaki sinekliği bulduktan sonraki adım o sinekliği pencere veya kapılar üzerine düzgünce monte etmektir. Bu işlemi yaparken öncelik, ürünü uygulayacağınız alanın ölçüsünü tam olarak almaktır. Sonrasında pencere veya kapının montaj yapılacak bölümleri temizlenip kurumaya bırakılmalı, kurumadan işlem yapılmamalıdır. Sonrasında ürünle gelen çift taraflı bandı çerçeveye yapıştırabilirsiniz. İşlemin en başında ölçüye uygun olarak kestiğiniz sineklik telini bu aşamada bantların üzerine denk getirerek dikkatlice yapıştırın. Son olarak sinekliğin, bantların üzerine denk gelen kısmına baskı uygulayarak daha sağlam bir yapıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik konusunda ise, sineklik telinden en iyi verimi almak için onu tozdan ve kirden belli aralıklarla arındırmak gerekir. Bunun için de telin yapısını bozabilecek sıcak su yerine ılık veya soğuk su kullanılmalıdır. Bu arada haşerelerden uzun vadede kurtulmak niyetindeyseniz sineklik seçiminde herkesin tavsiye ettiği bilinmiş markalara yönelmenizde fayda var. Aksi takdirde kısa aralıklarla sineklik değiştirmek durumunda kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için her bütçeye uygun sineklik fiyatları ile Tekzen sineklik ürünleri güvenle kullanılabilir.  

Haşerelerin Korkulu Rüyası Bahçe Kovucuları

İç mekanları sinek ve böceklerden arındırdıktan sonra sıra dış mekanlara geliyor. Otel, restoran ve ofis gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen uzun ömürlü ve kolay taşınabilen bahçe kovucuları kullanılarak hem bahçenizi hem evinizi haşerelerden korumanız mümkün. Buna ek olarak adeta bir kalkan yaratıp fare, böcek ve haşereleri uzaklaştıran, hiçbir kanserojen madde içermeyen elektronik ürünler de Tekzen kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen bahçe kovucuları arasında yer alıyor.

Sinekliklerin En İyi Alternatifi, Sinek Kovucu

Monte edilen kapı ve pencere sineklikleri ile haşerelerden korunmak mümkünken, bahçelerinizde de güvenle kullanabileceğiniz ultraviyole ışığı ile çalışan sinek kovucularıyla tüm mekanların keyfini sürebilirsiniz. Tüm bu çözümlere ek olarak kokusuz ve dumansız çalışan sinek kovucu, tam isabet sinek raketleri, sinek tutucuları ve sprey bazlı sinek öldürücüleriyle de ailecek konforlu zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda haşere kovucu çeşitleri ile de rahat edebilirsiniz.

Haşere Kovucu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Haşere kovma işleminde kullanılan ürün türüne bağlı olarak değişse de genel anlamda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün insan sağlığına zararlı maddeler içerip içermediğidir. Tekzen tarafından sunulan ürünler insan sağlığını en ön plana koymayı amaçlarken kolay kullanımları ile de dikkat çekmektedir. Farklı ürünler farklı kullanım özelliklerine sahipken, sprey ve tablet şeklinde olanları uygularken iç mekanlarda yanıcı herhangi bir maddenin olmamasına ve çocuklardan uzak bir yerde uygulamaya özen göstermeniz gerekmektedir. 

Dış Mekan Mobilyalarınızı Örterek Koruyun

Siz bahçenizde sineksiz ve böceksiz otururken sizden sonra dışarıda kalan her tür mobilya, üzeri yarı şeffaf naylonla örtülerek yağmur, kir ve tozdan korunmalıdır. Bu şekilde bahçe mobilyaları modellerinin da uzun ömürlü olması sağlanacaktır. Siz de bir tıkla Tekzen’in bahçe kategorisindeki ürünlere göz atabilir, ihtiyacınız olan bahçe ve mobilya koruma örtüleri ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT