Toplam 38 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kapı & Pencere Sineklikleri


Kapı ve Pencere Sineklik Modelleri

Kapı ve pencereleriniz de pratik kullanımı ile tercih edebileceğiniz mıknatıslı sineklik modelleri, açık pencerelerden içeri giren ve istenmeyen tüm uçan haşereler için kesin çözüm. Uygun fiyat ve bol çeşit ile sineklik modelleri Tekzen bahçe kovucuları kategorisinde sizi bekliyor.


Sineklik Nasıl Takılır?


Farklı montaj tekniklerine uygun olarak üretilen kapı sinekliği, yapışkanlı bantları ile kolayca monte edilebilir. Mıknatıslı olan sineklik modelleri ise balkon kapısı gibi yaya trafiği olan bölgelerde girip çıkışı kolaylaştırırken istenmeyen haşerelerin içeri girmesini engeller. Pileli sineklik sürgülü yapısı sayesinde kolayca açılıp kapanabilir. Cırt bant ile montaj özelliğine sahip sineklikleri ihtiyaç halinde sökebilir, başka pencerelere takabilirsiniz. Sürgülü sineklik modelleri istendiğinde açılıp kapanma imkanı vermesi ile pratik ve sineklere karşı etkili bir kullanım sunar.


Pencere Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?


Alüminyum profil ile pencerenize özel ölçülerde üretilen stor sineklik sistemleri kalıcı çözüm sunmakla birlikte montajı için uzman desteği gerekebilir. İster evinizin mevcut pencereleri üzerine istenirse de yeni yapılacak pencere doğramaları üzerine monte edilebilir. Pencerelerinize uyacak ölçüde önceden üretilmiş montaja hazır pileli cam sineklik modellerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Pencere sineklik sistemleri yaz sıcaklarında pencerelerinizi güvenle açabilmenizi sağlar. İstenmeyen haşereleri engellerken, evinizin havalanmasına imkan tanır. Mıknatıslı sineklikler balkon veya teras kapılarından girip çıkmayı kolaylaştırmak için açılabilir kanatlara sahiptir. Mıknatıslar ile tutturulan bu kanatlar sineklerin içeri girmesini engeller.


Kapı Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?


Sineklik teli seçerken kullanmayı planladığınız kapı ve pencerelerinizin ölçüsünü almış olmanız gerekir. Ölçü alırken kapı ve pencerelerinizin iç ölçülerini değil, pervazlar üzerinden dıştan dışa ölçü aldığınızdan emin olun. Aksi takdirde satın alacağınız sineklikler evinizde montaj için belirlediğiniz alana küçük gelebilir.

Cırt bantlı yapışkanlı sineklik uzman desteğine gerek kalmaksızın kolayca monte edilebilir. Cibinlik modeli sineklikler ise, özellikle bebekli ailelerde, beşiğin veya çocuk yatağının üzerine geçirilerek hassas cildinde istenmeyen haşerelerin sebep olacağı sorunlar engellenebilir. Pileli sineklik çerçevelerinde ise istenen renk ve desen seçenekleri tercih edilebilir.


Sinek Teli Fiyatları


Sıcak yaz aylarında evinizin konforunu arttıracak sineklik teli çeşitleri, uygun fiyatları ile Tekzen'de. İster mıknatıslı pratik kapı sinekliği, ister profil çerçeveli pileli sineklik tercih edin pencerelerinizin ölçülerine ve bütçenize uygun kaliteli sineklikler bir tık uzağınızda.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT