Toplam 46 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Koltuk Örtüleri


Koltuk Örtüsü Modelleri

Tekzen'in sizlere sunduğu bu koleksiyonda birbirinden farklı renk, desen ve modelleriyle çekyat örtüsü, koltuk örtüleri ve ev koltuk kılıfı seçenekleri bulabilirsiniz. Kaliteyi tasarım ile birleştiren çeşitli markaların modelleri ile evinizi şenlendirin.

Koltuk Örtüsü Seçimi Nasıl Olmalı?

Koltuk örtüsü, çekyat kılıfı ve kanepe örtüsü seçimi yapılırken alacağınız örtünün kumaş özelliği ve türü çok önemlidir. En önemli özelliklerden birisi de kumaşın leke tutmayan bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle çocuklu ailelerde leke tutmayan kumaşlar örtünüzü temizleme işini kolaylaştıracaktır. Bu sayede hem örtüyü gönül rahatlığıyla kullanacaksınız hem de çocuklarınız diledikleri gibi rahat hareket edecek. Ayrıca seçeceğiniz koltuk örtülerinin yıkanabilen özelliğe sahip olması önemlidir. Yıkanabilen bir kumaş kullanarak örtü temizliği sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Koltuk örtüleri seçiminde renk uygunluğu önemli bir noktadır. Duvarların ve zeminin rengini dikkate alarak seçim yapmalısınız. Duvarların ve zeminin rengi ile; seçeceğiniz koltuk örtüsünün rengi birbirini tamamlamalıdır. Örneğin; hem duvarlarda hem de koltuk kılıfında aynı rengi tercih ederseniz bu renkler birbirini boğabilir. Zıt renkler tercih ederek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ev koltuk kılıfı seçimi yaparken sade renkler tercih edebileceğiniz gibi desenli renklere de göz atabilirsiniz. Aradığınız modeli Tekzen'in zengin ürün koleksiyonunda bulabilirsiniz. Ürünler seçenekleri içerisinde çizgili ve kareli desenler bulabileceğiniz gibi çiçekli desenler de mevcuttur.

Evinizin Zeminine Uygun Koltuk Kılıfı Seçimi

Koltuk örtüsü modelleri seçerken evinizin zemini önem taşımaktadır. Eğer zemininiz mermer ise; koyu renkli örtüler tercih ederek renklerin birbirini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Evinizin zemini ahşap ise; seçeceğiniz koltuk örtüleri açık renkli desenlerle evinize ferahlık katabilir. Ayrıca ahşap zemininiz için beyazın tonlarını değerlendirebilirsiniz.

Koltuk örtüleri ve çekyat kılıfı seçiminde zemininiz ahşap ise örgülü kılıf modellerini seçerek evinizin modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer evinizin zemini fayans ise fayans rengine uygun koltuk örtüsü seçebilirsiniz. Beyaz bir fayansa sahipseniz seçiminiz kolaylaşacak. Beyaz renk ile uyumlu birçok renk ve deseni kolayca bulabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Koltuk örtüsü kullanmak koltuklarınızın ömrünü uzatır. Koltuklarınızı temizleme işleminizi çok daha kolaylaştırır. Özellikle çocuklu bir aileyseniz koltuklarınız daha sık kirlenir. Bu gibi durumlarda örtüleri yıkayarak koltuğunuzun temizliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca zengin koltuk örtüsü modelleri sayesinde koltuklarınızı değiştirmeden renklendirebileceksiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT