Toplam 109 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kulplar


Kulp Modelleri

Evinizin bir parçası olan dolaplarınızın şıklığını ve kalitesini ortaya çıkaran dolap kulpları, geniş ürün seçenekleri ve farklı modelleri ile tekzen.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Kulplar, yapımında kullanılan malzemeler sayesinde, çekmece kulpu, mobilya kulpu vb. gibi kategorilere ayrılır.

Kullanım Alanına Uygun Kulp Seçimi Nasıl Olmalı?

Dolap yapımında tercih edilen malzemeler, dolapların üzerindeki küçük detayların da belirlenmesinde büyük rol oynar. Dolap kulpları da dolabın yapısı ve şekline göre seçilmelidir. Dolabın rengine, yapı malzemesine, dolabın büyüklüğüne ve küçüklüğüne dikkat edilmelidir. Ayrıca eğer dolabın üzerinde işlemeler veya değişik motifler varsa bu durumlar da göz önünde bulundurularak ürün seçimi yapılabilir. Mutfak dolapları için farklı, banyo dolapları için farklı dolap kulp modelleri seçilebilir. Aynı zamanda bu ürünler seçilirken, sağlam ve dayanıklı olmasına da özen göstermekte yarar var.

Mutfak Dolaplarında Kulp Seçimi Nasıl Olmalı?

Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçirenler için mutfak dekorasyonu önemlidir. Mutfağın şıklığını ve zarafetini ortaya çıkaran dolaplar seçilirken, birçok durum göz önünde bulundurulmalıdır. Dolapların bir tamamlayıcısı olarak düşünülen dolap kulpları, dolabın ve mutfağın dekorasyonuna en uygun şekilde seçilmelidir. Kulplar şık görüntüsünün yanı sıra sağlıklı ve uzun ömürlü olmalıdır.

Aynı zamanda mutfak dolabı kulp modellerinin çeşitliliği sayesinde, mutfak dolaplarının yapımında kullanılan farklı malzemelere kolaylıkla uyum sağlayabilen modeller tercih edilmelidir. Dolabın rengi, boyutu, üzerinde varsa motif veya işlemesi, eğer yoksa sadeliği bozmaması kulp seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer noktalardır.

Dolaba Uygun Kulp Seçiminin Dekorasyona etkileri Nelerdir?

Ev dekorasyonuna büyük etkisi olan eşyaların başında dolaplar gelmektedir. Bu dolaplar kullanıldıkları alana göre farklılıklar göstermektedir. Özellikle mutfak ve banyo için tasarlanan dolap modellerinin tamamlayıcısı olarak kulplar büyük rol oynamaktadır. Mutfak dolabı kulpları, mutfakta kullanılan dolabın rengine ve şekline göre seçilmelidir.

Kulplar seçilirken, dolap yapımında tercih edilen malzemenin şıklığı ya da bulunduğu ortamın dekorasyonu dikkate alınmalıdır. Böylece ürünler, etraftaki eşyaların da zarifliğini ortaya çıkarırken bulunduğu ortama da farklı bir ambiyans katar. Farklı malzemeler kullanılarak yapılan dolap kulpları; ahşap kulp, porselen kulp vb. şeklinde sıralanmaktadır.

Kulp Model Fiyatları

Kulp modelleri, tasarımları ve ürün çeşitliği ile farklı zevklere hitap eder. Kusursuz biçimde tasarlanan bu modeller uygun fiyatlarla herkesin beğenisine sunulur. Birçok renk seçeneği bulunan modeller içinden zevkinizi en iyi yansıtan tasarımı, tekzen.com'da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT