Toplam 638 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Lambader


Lambader Modelleri

Lambader modelleri, ortama daha keyifli bir hava kazandırmak için tercih edilen önemli dekorasyon parçaları içerisinde bulunuyor. Sadece lambader ve ayaklı abajur modellerini değil aydınlatma aksesuarlarına dair her şeyi Tekzen'de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lambader Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayaklı abajur modelleri gözü yormayan yapısı sayesinde ortama pozitif bir enerji katıyor. Ev dekorasyonunun geneline uyum sağlayacak bir lambader seçimin yanı sıra dekorasyona zıt bir ürün seçerek de zıtların uyumundan yararlanabilirsiniz. Özellikle ahşap dekorun daha yoğun olduğu bir salon için cam malzemeye sahip lambader oldukça modern bir hava kazandıracaktır. Lambaderin kullanılacağı ortamın büyüklüğü de seçilecek olan ürünün boyutları konusunda size fikir verecektir. Büyük bir salon için ayaklı ve büyük bir lambader ideal bir seçim olacaktır.

Lambader Nereye Konulmalı?

Lambader, elektrik & aydınlatma sistemlerinin, son dönemlerde aranan parçalarından biri haline gelmiştir. Evdeki diğer eşyalar ile doğru dekore edildiğinde kusursuz ve ferah bir alan elde edilebilir. Özellikle tekli koltukların yanında kullanılan bir LED lambader, uyumlu renklere sahip bir sehpa ile de tamamlanabilir. Tercihe göre koridorda da aydınlatma için kullanılabilir.

Büyük bir salona sahip olanlar çift lambader tercih edebilir. Bu ürünler üçlü koltukların kenarlarına yerleştirilebilir. Özellikle ayaklı lambader tercih edilirse her daim loş bir ortam elde edilebilir. Çalışma masalarının yanında veya yatak odasında bulunan koltukların başında da estetik bir duruş sergiler.

Lambader Nasıl Kurulur?

Ayaklı lamba modelleri kullanım bakımından fonksiyonel olmalarının yanı sıra estetik duruşları ile de hemen hemen her evde tercih ediliyor. Modelleri ve renkleri ile zengin bir çeşitliliği bulunan bu ürünlerin kurumları da oldukça kolaydır. Tercih edilen lambader modeline göre kurulumda farklılık olsa da basit birkaç alet ile kurulum yapılabilir.

Siparişini vermiş olduğunuz lambader size demonte olarak gelecektir. Ürünün, kurulumuna başlamadan önce mutlaka kutu içerisinde bulunan açıklamalı şemayı inceleyiniz. Daha sonrasında ise yapılan yönlendirmelere bağlı olarak monteleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Üç ayaklı lambader kurulumunda ise ihtiyaç duymanız halinde profesyonel destek de alabilirsiniz. Ayaklı modellerde kablo ayaklardan birinin içinde olduğundan zarif duruştan ödün vermemektedir.

Lambader Nasıl Kullanılır?

Büyük küçük her ortamda ekstra bir aydınlatmaya ihtiyaç halinde kurtarıcı olan lambader modelleri, verimliliği arttırmak adına koltuk arkasında ya da koltuk yanında kullanılmalıdır. Böylece ışık arkadan yansıyacağından hem doğru hem de yeterinde aydınlatma sağlanmış olur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT