Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Lavabo Set Çeşitleri

Tekzen.com’da birbirinden farklı renkte, ebatta, tarzda ve yükseklik lavabo setleri bulunmaktadır. Şık ve kullanışlı lavabolar ile banyolar göz kamaştıracak. Ayaklı lavabo ve tezgah üstü lavabo Ege Vitrifiye markasına ait lavabo modellerinden sadece birkaçıdır.

Lavabo Seti Nasıl Seçilmeli?

Lavabolar, banyonuzun dekorasyonu ile uyum içerisinde olmalıdır. Banyonuzda kullandığınız renk ve desenlere göre bir seçim yapabilirsiniz. Lavabo seçimi yaparken fonksiyonelliğe de mutlaka önem verilmelidir. Klasik ve sade banyo dekorasyonlarını seviyorsanız; ferforje ayaklı lavabolar, sizin için idealdir. Geniş tezgahı olan bir dolabınız var ise, çanak şeklinde veya kare lavabo modellerini tercih edebilirsiniz. Lavabonun modelinin ortaya çıkması için armatürün lavabodan daha yüksekte ve büyük olması gerekir. Yer tasarrufu sağlamak istediğiniz durumlarda ise ayaklı lavabolar ve duvara monte edilen lavabolar doğru tercih olacaktır.

Kullanışlı Lavabo Seti Nasıl Seçilir?

Geniş tezgahı olan bir dolabınız var ise, çanak şeklinde olan lavaboları tercih edebilirsiniz. Yer tasarrufu sağlamak istediğiniz durumlarda duvara monte edilen lavaboları ideal bir seçim olacaktır. Koyu renk banyolar için cam ve derin lavabo setleri uygun olabilir. Kare lavabolar banyolara modern bir hava katacaktır. Tekzen.com’da, Güralvit markasının uygun fiyatlı lavabo modelleri bulunmaktadır.

Banyonuz için lavabo seçim oldukça önemlidir. Duvara monteli lavabolar küçük banyolar için idealdir. Tekzen.com’dan Ege Vitrifiye markasının ayaklı lavabo çeşitleri bulunmaktadır. Kendi zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Doğru seçilen ürünlerle banyonuz oldukça ferah görünecektir.

Banyonuza En Uygun Lavabo Çeşidi

Küçük bir banyoya sahipseniz seçeceğiniz doğru ürünlerle banyonuzu ferah göstermek için tercihinizi küçük lavabo çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Minimalist ve modern görünüme sahip duvara monte edilen lavabo setleri son dönemin trendleri arasındadır. Ayaklı lavabolar, küçük banyolar için ideal bir seçimdir. Geniş bir banyoya sahipseniz, kare lavaboları tercih edebilirsiniz.

Banyonuz için en uygun lavabo modelini tercih ederken, banyonuzun ebatlarını ölçmeyi ihmal etmeyin. Banyoları kullanışlı bir hale getirmek için lavabo seçiminizi dikkatli yapmanız gerekir. Ayaklı lavabo setleri seçerken büyük olmamasına özen gösterin. Tekzen.com ’da yer alan lavabo çeşitlerini inceleyerek en uygun lavabo tipine ulaşabilirsiniz. Doğru seçimler daha geniş bir hareket alanı açılmasını sağlayacaktır.

Lavabo Seti Fiyatları

Piyasada duvara monte lavabo, çanak lavabo, ayaklı lavabo ya da tezgâh üstü gibi birçok alternatif model mevcut. Tekzen.com’da lavabolara göz gezdirerek ilginizi çeken lavabo modeline karar verebilir ve cazip fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT