Toplam 35 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Led Şerit


Gün Işığı Led Şerit Esnek 5 Mt
Gün Işığı Led Şerit Esnek 5 Mt
Sadece Mağazada
54,99 TL

Led Şerit Çeşitleri

Led ışık, son yıllarda yoğun ilgi gören aydınlatma çeşitlerindendir. Tekzen tarafından tüketicilerle buluşturulan led ışık çeşitleri, uzun süre güvenle kullanılabilmesi ve düşük enerji tüketmesi sayesinde iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Led Şerit Nasıl Kullanılır?

Şerit led, ince ve esnek bir bant üzerine yerleştirilen led ışıklardan oluşmaktadır. Banttaki yapışkan malzeme, şeridin istenilen şekilde yerleştirilmesine imkan sağlamaktadır. Dış ve iç mekanlarda kullanılan led çeşitleri farklı renklerde üretilmektedir. Kırmızı, mavi, beyaz, sıcak beyaz, yeşil, gün ışığı gibi çok sayıda farklı rengi bulunan aydınlatmalar arasından seçim yapmak mümkün.

Led ışıklandırma, mekanların çok daha aydınlık ve ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Led ışıkların kullanıldığı mekanlar, çok daha modern ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Flamingo, limon dilimi, renkli top figürlü led ışıklar ilgi çekmektedir.

Led Şerit Nasıl Bağlanır?

Led şeritin bağlanabilmesi için kolay bağlanmayı sağlayan konektörlerin olmaması durumunda, led adaptörü olması gerekmektedir. Led şeritin kullanılacağı mekana göre, adaptörün türü de değişmektedir. Bu nedenle satın alınan adaptörün türü önem taşımaktadır. Led şeritten çıkan kabloların lehimlenmesiyle, aydınlatma için gerekenler sağlanmış olunur. Güç kaynağının ve adaptörün voltaj değerlerinin yakın olmasına dikkat edilmelidir.

Uygun fiyatlarla Tekzen sayesinde tüketicilerle buluşan led aydınlatma ürünleri, her zevke hitap etmektedir. Farklı formlarda ve renklerde üretilen led şeritler, silikonlu yapıları sayesinde dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yapışkan bantlar şeritlerin farklı yerlerde değerlendirilmesine de imkan vermektedir.

Led Şerit Nasıl Kesilir?

1 metre, 1 buçuk metre, 2 metre ve 2 buçuk metre boyutlarında üretilen şerit led ışıklar, istenilen uzunlukta kesilebilmektedir. Her üç led arasında bir kesim yeri vardır. Bu noktalardan kesici bir aletle şerit kısaltılmaktadır.

Tüketicilerin memnuniyetini ön planda tutan Tekzen, her türlü ihtiyaca cevap verebilmek için farklı form ve renklerde şerit ledleri satışa sunmaktadır. Şerit led adaptörü, şerit ledden ayrı şekilde satılmaktadır. Her yerde kullanılabilen şerit ledler, her türlü yüzeye kolaylıkla yapışmaktadır. Işıklandırmanın cam, metal ya da ahşap üzerinde kalması oldukça kolaydır.

Aydınlatmanın İşlevi Ve Önemi

Aydınlatma, her türlü mekanda büyük önem taşımaktadır. Mekanların olduğundan daha geniş ve ferah görünmesi doğru ışıklandırma ile mümkün olabilmektedir. Son teknolojinin ürünü olan az yer kaplayan ve kolaylıkla gizlenebilen şerit led ışıklandırmalar, mekanlara modern bir dokunuş yapmanızı sağlamaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT