Toplam 222 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Portmanto ve Ayakkabılıklar


Portmanto ve Ayakkabılık Modelleri

Evlerde ya da ofislerde ortamı daha kullanışlı hale getirmek için uygun mobilyalara ihtiyaç duyuluyor. Bu İhtiyaca cevap veren mobilyalardan biri de portmanto. Portmanto modelleri içerisinde sürgülü seçeneklerden kapaklı tasarımlara kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Portmanto ve Ayakkabılık Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ayakkabılık ya da portmanto montajı yapılırken öncelikle ürünün içerisinden çıkacak olan şemanın dikkatli bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Seçilen modele gör montaj da farklı olacaktır. Sürgülü portmanto montajı ise diğer modellere göre biraz daha özen gerektirir. Çünkü bu ürünlerde raylı sistem bulunur.

Kolay kuruluma sahip olan ayakkabılık ya da portmanto modelleri içerisinde yüksek fiyatlı ürünlerin yanı sıra ucuz ürünler de bulunuyor. Böylece herkes Tekzen garantisi ile bütçesine uygun bir ayakkabılık seçimi yapabiliyor!

Portmanto Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Portmanto seçimi yapılırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Seçimi etkileyen ikinci durum ise ebattır. Yer bakımından kısıtlı bir alana sahip olanlar için kapaklı modellerin yanı sıra sürgülü vestiyer modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Renk tercihi de özellikle küçük bir mekana sahip olanların dikkat etmesi gereken bir konudur.

Küçük mekanlarda daha çok açık renkler tercih edilmekle birlikte, ceviz rengi de son yıllarda sıkça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Portmanto ayakkabılık olarak kullanılmak istenen tasarımlarda ise aynalı modeller oldukça kullanışlıdır.

Fonksiyonel Portmanto Tasarımları ile Hayatı Kolaylaştırın

Zevke ve ihtiyaca uygun olan ürünler içinde, bir tarafı portmanto bir tarafı ayakkabılık olarak kullanılabilecek seçenekler var. Ayarlanabilir yapıda olan raf sistemleri sayesinde ayakkabıların yanı sıra bot ya da çizmeler de kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Kullanışlı yapıları ile sürgülü portmanto modelleri ise yine ayakkabılık olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerin kulp kısmı da gömme yapıda olduğu için görünümleri kusursuz. Sadece ayakkabılık olarak kullanılabilecek dolap içinde raflı bölmelere sahip olan ürünler, hem fonksiyonel hem de az yer kaplayan bir yapıda.

Evinizle Uyum Sağlayan Modeller

Ayakkabı ve montların derli toplu durması için her evin ihtiyacı olan vestiyer modelleri genellikle ahşap malzeme ile üretiliyor. Dayanıklı malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar verim alınabilen bu ürünler her ortama uyum sağlasın diye farklı renklerde, çok çeşitli malzemelerden üretiliyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT