Toplam 1827 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tekne & Deniz Malzemeleri


Denizde, gölde veya nehirde geçirdiğiniz zamanları eğlenceye ve keyfe dönüştürmek için tasarlanmış tekne ve deniz malzemeleri çeşitlerini spor & outdoor ürünleri kategorisinin altındaki bölümde kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Rahat ve güvenli modelleri ile ihtiyacınıza göre tek ya da çift kişilik alabileceğiniz şişme botlar kolay şişirilebilir, dayanıklı ve konforlu bir yapıdadır. Ayrılmaz kürek bağlama noktaları ile suyun üzerinde sabit dururken küreklerinizi düşürme ya da kaybetme tehlikesi yaşamazsınız. Vinil teknolojisi ile imal edilen botlar, her türlü sızdırmaya ve hasara karşı dayanıklı malzeme ile tasarlanmışlardır. Üst yüzeyleri aşındırıcı etkilere karşı son derece dayanıklı kumaş ile kaplanmıştır.

 

Yaz günlerinizi heyecanlandırmak ve canlandırmak için çeşitli boyutlarda ve büyüklükteki şişme botları tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Tüm aksesuarları ile birlikte satın alabileceğiniz şişme botlar yumuşak ve esnek yapıları sayesinde son derece güvenilirlerdir. Hafif, kolay kurulabilir, kullanılabilir ve taşınabilir özellikteki tekne ve deniz malzemeleri ürünleri arasında yer alan şişme botların, kullanım sonrasında da çok rahat ve kolay bir şekilde bakımını yapabilirsiniz. Tuzlu su üzerinde kullandıktan sonra tatlı su ile yıkayıp kurumasını bekleyerek ömürlerini daha da uzatabileceğiniz bu şişme botlar, iki yıllık garanti süresine sahiplerdir.

 

Sağlam gövdesi ve kullanım esnasında sürüş kolaylığı sunan mekanizması ile şişme botlar, hem eğlence ve su sporu aktivitelerinizde hem keyifli gezilerinizde hem de balık tutarken size konforu ve güveni bir arada yaşatmayı amaçlıyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile tekne malzemeleri kategorisi altında bulunan ve kullanım alanınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize göre tercih edebileceğiniz şişme botları inceleyebilir, beğendiğiniz bir ürünü sepetinize atarak hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT