Toplam 139 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Akülü Vidalamalar


Akülü Vidalamalar Nasıl Kullanılır?

Amatör veya profesyonel tüm ustaların ve tadilat meraklılarının en sık tercih ettiği elektrikli el aleti olan şarjlı matkap modelleri Tekzen güvencesi ile sizi bekliyor. Her işin üstesinden gelebilecek zengin aksesuarları ile black decker şarjlı matkap en iyi yardımcınız olacak.

Akülü Vidalamanın Avantajları Nelerdir?

Akülü vidalama kablosuz oluşu sayesinde her yere ulaşmanıza imkan sağlıyor. Değişebilen uçları ile farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilen ürün, farklı teknik özelliklere sahip modelleri sayesinde şarjlı darbeli matkap olarak da kullanılabiliyor. Avuç içine sığabilen küçük modelleri ise, en dar alanlarda dahi çalışmanıza olanak sağlıyor.

Led aydınlatmaya sahip modeller karanlık alanlarda çalışmanızı kolaylaştırırken, yedek bataryaya sahip olanlar ise çalışmaya kesintisiz devam edebilmenize imkan tanıyor. Farklı ihtiyaçlarınıza uygun olacak farklı uç setleri içeren akülü vidalama setleri delme, vidalama, kırma gibi uygulamalar için çözümler sunuyor.

Akülü Vidalama Nasıl Seçilir?

Kullanım alanınıza uygun bir akülü matkap seçmek, üründen maksimum faydayı sağlayabilmeniz açısından önemlidir. Motor gücü, devir sayısı, tork kapasitesi, batarya kullanım süresi, darbeli olması gibi bir çok özellik arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olana karar vermelisiniz. Ağırlık ve boyut ise uzun süreli kullanımlarda yorucu olmaması açısından bir diğer önemli etken.

Ev içerisinde küçük onarımlar ve basit montajlar için giriş seviyesi modelleri tercih edebilir, profesyonel amaçlı olarak kullanacaksanız, gelişmiş özelliklere sahip endüstriyel kullanım amaçlı akülü vidalamaları inceleyebilirsiniz. Şarjlı matkabınıza çeşitli aksesuar setleri ekleyerek ekipmanınızı farklı işlere uygun hale de getirebilirsiniz.

Akülü Vidalama Nasıl Kullanılır?

Çalışmaya başlamadan önce yapacağınız işe uygun güvenlik ekipmanlarınızı hazırlamayı unutmayın. Şarjlı matkap bataryalarınızın tam dolu olduğundan emin olmanız, uygulama esnasında bitmelerini ve işinizin yarım kalmasını engelleyecektir. Aksesuar takımlarınızı yanınıza almayı ve yapacağınız işleme uygun uç tercih etmeyi unutmayın.

Akülü matkabınızı uygulama yapacağınız yüzeye dik olacak şekilde tutarak işlem yapın. Aşırı güç uygulamaktan ve uzun süre sabit işlem yapmaktan kaçının. Cihaz kapasitesine uygun olmayan işlemler yapmak güvenli olmadığı gibi, şarjlı darbeli matkap benzeri ürünlerin aşırı ısınmasına ve arızalanmasına sebep olabilir.

Akülü Vidalama Fiyatları Nelerdir?

Dewalt şarjlı matkap çeşitleri üstün kalitesi ve dayanıklı modelleri ile uzun yıllar sorunsuz hizmet verir. Giriş seviyesi ürünlerin fiyatları daha ekonomik olurken, profesyonel kullanıma uygun cihazlar, teknik özelliklerine göre daha farklı fiyatlara sahip olmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT