Toplam 160 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Gardıroplar


Gardırop Modelleri

Gardrop bir evin vazgeçilmez ve belki de en kullanışlı malzemelerinden birisidir. Farklı markalara ait çeşitli tür ve boyutlarda, modern çizgiler taşıyan gardrop modelleri şimdi Tekzen güvencesi ve kalitesi ile beğeninize sunuluyor.

Gardırop Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sipariş edeceğiniz Gardolap demonte olarak ücretsiz kargo ile adresinize kadar gönderilecektir. Örneğin sipariş verdiğiniz yatak odası dolabı paketlerinde kolay ve eğlenceli bir şekilde kurulumunu yapabilmeniz için kurulum şeması, ihtiyacınız olacak tüm aksesuar ve vidalar ile birlikte kullanım kılavuzu da yer alacaktır.

Muhtemelen evinizde bulunan el aletleri ve şema üzerinde bulunan numaralar yardımıyla gardropların kurulumunu kısa süre içerisinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Kurulum esnasında ve kullanım aşamasında Alpino, Fly, Dessenti gibi tüm markaların sağlık açısından hiçbir sakıncası bulunmayan E1 kalite ürünlerine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Kullanışlı Gardırop Nasıl Olmalı?

Elbise dolabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, kapladığı alan ve kapsayacağı malzeme miktarı olmalıdır. Odanıza sığmayacak ya da sığsa dahi kıyafetlerinizi almayacak bir gardrop ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Bu nedenle çok yer kaplayan modellerden daha çok kapasitesi daha geniş gardropları tercih etmelisiniz.

Tekzen'de rahatlıkla bulabileceğiniz Dessenti gibi tecrübeli markaların ürettiği, mümkün olan en az alanı kaplayarak en fazla kapasiteye sahip gardrop modelleri arasından, kıyafetlerinizin türüne (takım elbise/abiye, t-shirt/kazak) ve bu türlerin yoğunluğuna uygun seçimler yapabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Gardırop Nasıl Olmalı?

Takım elbise veya abiye kıyafet seviyorsanız askı bölümüne özen göstermelisiniz. Gardrop içerisindeki askı bölümünün geniş olmasının yanı sıra elbiselerinizin boyuna da uygun yüksekliğe sahip olması kullanışlı olacaktır. Böylelikle kıyafetlerinizi buruşmadan muhafaza edebilirsiniz.

Tekzen'de yer alan farklı elbise dolabı modelleri arasından seçim yaparken tek kişilik veya 2 kişilik olanları beğenebilirsiniz. Spor giyinmeyi seviyorsanız raflara ve kullanım kolaylıklarına, gardrobunuzda kıyafet dışında eşyalarınızı da saklamak istiyorsanız bölmelere ve kapasitelerine dikkat etmeniz gerekebilir. Bütçenize uygun ucuz gardrop modellerine de bakabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak olanları beğenebilirsiniz.

Gardırop En İyi Nasıl Düzenlenir?

Gardırop düzenlemenin en iyi yolu yaşam tarzınızı ve alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmaktan geçiyor. Kolay ulaşabileceğiniz alanlarda mevsime uygun kıyafetlerinizi bulundurmanız ve diğer kıyafetleri daha yukarı veya daha aşağı yerleştirmeniz kullanımınız açısından size kolaylık sağlayacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT