Toplam 489 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Kitaplıklar


Kitaplık Modelleri

Zevkle dekore edilmiş bir evin, olmazsa olmazları içerisinde kitaplıklar da bulunmakta. Ortamdaki eşyalar ile uyumlu seçilen kitaplık modelleri kişisel zevkleri de yansıtmaktadır. Ev mobilya grubunun önemli parçalarından olan duvara monte kitaplık çeşitleri, hem şık hem sağlam durmaktadır.

Nasıl Bir Kitaplık Almalısınız?

Şık bir kitaplık elbette pek çok kişinin öncelikli tercihidir. Fakat şıklığın yanı sıra kullanışlılık da önemlidir. Farklı ölçülerde üretilen ve her biri zevkle tasarlanmış olan Tekzen kitaplık modelleri, zengin bir koleksiyona sahip. Küçük alanlar için beyaz kitaplık modelleri tercih edilebilir. Kitaplık raf biçiminde tasarımlardan da oluşabilir. Bu sayede duvara monte ederek küçük alanlar değerlendirilebilir. Fakat alan bakımından problemi olmayan ortamlar için özel tasarım seçeneklerin değerlendirilmesi dekorasyonun tamamlanması açısından uygun olabilir.

Kitaplık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kitaplığın kolay taşınabilir olmasını isteyenler için duvara monte edilmeyen seçenekler iyi bir alternatif olabilir. Fonksiyonel ve fazla dergi, kitap alan modeller aranıyorsanız çok raflı kitaplık modelleri tam da size göre. Kitaplıkların kapaklı olması da ortamın düzenli görünmesini sağlamakla birlikte rafların tozlanmasını da engellemektedir.

Ergonomik bir dizayna sahip olan kitapllık modelleri seçiminde malzemenin kalitesinin de dikkate alınması gerekir. Genellikle, ahşap malzemeden üretilen modellerinin dayanıklı özelliğe sahip olması uzun yıllar kullanım imkanı sağlayacaktır. Renk uyumu da ortamın kalitesini arttırmak için hassasiyet gösterilmesi gereken konulardandır.

Kitaplık Nasıl Yerleştirilir?

Bir kitaplık, tasarım olarak ne kadar modern ve şık bir görünüşe sahip olursa olsun kişiselleştirilmediği sürece kitaplığa bir ruh katmak imkansızlaşır. Kitaplar boyutlarına göre bir araya toplanabileceği gibi içeriklerini göre de toplanabilir. Kapalı kitaplık modellerinde dizayn sorun olmasa da açık modellerde doğru dizilim şıklık kazandırır.

Kitaplık dizaynı için belli bir kural söz konusu değildir. Dizilim tamamen kişisel zevkleri yansıtır. Dilerseniz yan yana koyabileceğiniz kitapları dilerseniz üst üste de yerleştirebilirsiniz. Tüm kitapları tek bir rafa sıkıştırmak istemezseniz bazı raflara aile albümünden fotoğraflar ya da küçük eğlenceli objeler de yerleştirebilirsiniz. Beyaz kitaplık modellerinde koyu renk fotoğraf çerçevesi tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Kitaplık Modelleri

Her zevke hitap eden kitaplık modelleri modern çizgisi ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekmekte. Modellerde zıt renklerin uyumunu da bir arada görme imkanına sahipsiniz. Özellikle siyah ve beyaz tonları kadar beyaz-kırmızı ve kahve-beyaz ahengi de göz doldurmakta.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT