Toplam 237 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Masalar


Masa Modelleri

Farklı renk, marka ve büyüklüklerdeki mutfak masası çeşitlerini Tekzen güvencesiyle temin edebilirsiniz. Evinizde, mutfağınızda ailenizle ve sevdiklerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masa sandalye takımı ya da sadece masa beğenebilir ve ücretsiz kargo imkanıyla kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Masa seçerken dikkat edilecek püf noktalar nelerdir?

Yemek masası seçerken masanın ve beraberindeki sandalyelerin kaplayacağı alan, eviniz veya mutfağınızla renk ve tasarım uyumu, dayanıklılığı ve tabi en önemlisi de bütçenize uygun olması konularına özen göstermelisiniz. Şık ve modern bir mutfakta klasik bir masa eğreti durabileceği gibi mutfağınızı veya salonunuzu daraltacak ve size hareket alanı bırakmayacak bir masa da amacına hizmet etmeyecektir.

Masanın büyüklüğü de önemli bir etkendir. Açılır-kapanır bir masa kullanışlı olması nedeniyle size imkan sağlayabilecektir. Böylece 4 kişilik bir masa tercih edebilir, gerektiği zaman 6 kişi kullanabilirsiniz. Enzi, Mobetto, Reconcept gibi markaların ürünleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özelliklere sahiptir.

Yemek Odası Dekorasyonunda Masa Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Yemek odanızla masanın tam bir uyum içerisinde olması, ailenizle veya misafirlerinizle yediğiniz yemekleri daha keyifli hale getirecektir. Odanızın renklerine uygun bir masa seçmeniz odanızın daha hoş ve enerjik gözükmesini sağlayacaktır. Yemek odalarına genellikle açık renklere hakimdir ve açık renk masa çeşitleri odanız için uygun olabilir.

Yemek odanız dikdörtgen şeklindeyse ince uzun yemek masaları odanızı daha kullanışlı hale getirebilir. Kare şeklindeki yemek odalarında ise yuvarlak masa kullanılması daha ferah bir yemek deneyimi sunabilir. Enzi gibi markaların farklı yemek odaları için ürettiği şık ve modern masaları inceleyebilirsiniz.

Doğru mutfak masası için bilmeniz gerekenler nelerdir?

Yemek masası seçerken evinizin dekorasyonu ve yerleştirileceği alanın yanı sıra masanın kullanım açısından da rahat ve elverişli olmasına da dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bir kişinin yemek yiyeceği alan masa üzerinde 53 cm. ile 73 cm. arasında değişebilir.

Masanızın dış görünüşü ve kullanım alanının yanı sıra sağlam ve kaliteli olması da önem vermeniz gereken bir konudur. Masanızın dayanıklı olması ucuz ya da pahalı olması ile alakalı değildir. Düşük fiyatlı olmasına rağmen kullanılan malzeme ve üretim teknikleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz masalar bulmanız mümkündür.

Bütçenize ve Evinize Uygun Masalar Şimdi Tekzen'de

Dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı, şık ve modern mutfak masası modellerini Tekzen güvencesiyle sipariş edebilir ve ailenizle, sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı ile beğendiğiniz masa ve sandalyelerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT