Toplam 267 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Sandalyeler


Sandalyeler ve Modelleri

Onlar, kimi zaman mutfak sandalyesi, kimi zaman balkon sandalyesi olarak bizleri konuk eder. Farklı alanlarda hoş zamanlar geçirmemizi sağlayan sandalyeler estetik, konforlu ve ergonomiktir. Sizler de farklı renk ve materyallere sahip sandalye çeşitleri ile konforlu alanlar oluşturun.

Sandalye Renk ve Model Seçimi Nasıl Olmalı?

Sandalye konusunda seçim yaparken kullanacağınız alanla bütünlük sağlamasını ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamasını ön planda tutmalısınız. Masanızın sahip olduğu renkle uyumlu olması oluşturacağınız renk kombinasyonu açısından önemlidir. Balkon sandalyesi dış mekanlarda, açık havada kullanımınız için uygun materyale sahip olmalıdır, örneğin, balkonlar için bez sandalye seçmek dış hava koşullarında çabucak yıpranmasına ve deforme olmasına neden olacaktır. Plastik tabla ve sırt dayama kısımlarına sahip sandalyeler açık havada kullanım için daha ideal bir seçimdir.

Kullanılacak Mekana Uygun Sandalye Seçimi İçin 3 Püf Nokta

Mekanlarınızla uyumlu sandalye seçimi yapmanın ilk püf noktası ihtiyacınızın ne olduğuna doğru biçimde karar vermektir. İkinci ve en önemli püf nokta ise yaşam alanlarınızdaki masa ve diğer mobilyalar ve aksesuar unsurlarındaki baskın renkleri belirlemektir. Söz konusu baskın renkle kontrast oluşturabilir ya da benzer renkleri tercih ederek uygun bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Üçüncü püf nokta ise mevcut eşyalarınızın sahip olduğu konsept ile uygun yapıya sahip ürünü belirlemektir. Örneğin ahşap ağırlıklı, klasik bir mekana sahipseniz ahşap sandalyeler daha uygun bir seçimdir. Daha modern unsurlara sahip mekanlar ve masalar için şeffaf sandalye çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Ürün Özelliğine Göre Sandalye Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Sandalyenizin sahip olduğu materyaller temizlik yaparken en temel belirleyiciniz olacaktır. Mutfak sandalye modelleri için temizlik yaparken sandalyenizin kumaş kısımlarını kumaş temizlemede kullanılan deterjanlarla fazlaca ovuşturmadan yumuşak hareketlerle temizleyebilirsiniz. Plastik sandalyelerinizi ise bulaşık deterjanı ve ılık suyla kolayca temizleyebilirsiniz. Plastik yüzleri temizlerken kireç katkılı yoğun deterjanlardan uzak durmalısınız.

Ayakları, kollukları, sırt kısmı, oturma tablası ahşap olan sandalyelerinizin tozunu kuru bir bezle temizlemelisiniz. Ardından da hafif şekilde nemlendirilmiş bezle yumuşak hareketlerle temizleyebilirsiniz. Renkli sandalye modellerinin temizliği sırasında boyalı kısımların aşınmaması için sert cisimler sürtmemelisiniz. Deri yüzeyli sandalyelerin temizliğinde öncelikle tozları bezle hafif şekilde vurarak gözeneklerden çıkmasını sağlayın ve hafif nemli bezle temizleyin.

Tabure ve Modeller

Tabureler kolay taşınmaları ve farklı kullanım alanlarına sahip olmaları nedeniyle çokça tercih edilen sandalye çeşitlerindendir. Açık alanlarda balkon sandalyesi olarak da kullanılabilir. Ahşap, metal ve telli modelleri bulunan tabureler ile yaşam alanlarınızda farklı konseptler oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT