Toplam 90 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Cam Mozaik


Cam Mozaik Modelleri


Kadınlar için vazgeçilmez olan ve kendi zevkine göre düzenlemek istediği mutfaklara ayrı bir hava katan mozaik taş modelleri tekzen.com'da sizleri bekliyor. Birbirinden kaliteli markaları bünyesinde barındıran koleksiyonda çok şık cam mozaik modellerini bulabilirsiniz.


Cam Mozaik Seçimi Nasıl Olmalı?


Cam mozaikler mutfak tezgahlarının karşısındaki duvarlara döşenerek duvarınızı nemlenmeye karşı korumakla birlikte şıklığıyla da göz doldurmaktadır. Bu nedenle cam mozaik seçimi yaparken öncelikle mutfak fayans rengi ve modeli dikkate alınmalıdır. Mutfak taşları ile uyumlu bir ürün alarak mutfağınızı tamamlayarak, mutfağınıza ayrı bir hava katmış olursunuz.

Cam mozaik seçerken mutfağınızın dekorasyonuna uygun bir model tercih ederseniz mutfağınız daha zarif ve estetik olarak gözükecektir. Ayrıca mutfağınızın duvarlarının rengi de yine seçeceğiniz cam mozaik modelinde önemli bir detaydır.


Dekorasyona Uygun Cam Mozaik Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir?


Mutfağınızın dekorasyonuna uygun mozaik taş seçerken mutfağınızın mobilyalarının tarzı, mutfağınızdaki fayansın modeli ve rengi önemli olan bazı ayrıntılardandır. Eğer sade bir mutfağınız varsa kullanacağınız cam mozaikler için canlı renkler seçerek mutfağınıza canlılık kazandırabilirsiniz. Ayrıca desenli mozaikler seçerek mutfağınıza sanatsal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Eğer mutfağınız mobilyaları ve rengi ile daha canlı bir tarza sahipse, alacağınız cam mozaikleri daha sade renklerden ve modellerden seçebilirsiniz. Seçim yaparken renklerin birbirine uygun olması ve birbirini tamamlayan renkler olması önemlidir.


Cam Mozaik Nasıl Döşenir?


Mutfağınıza canlılık ve renk katacak cam mozaikleri döşeme sırasında ilk dikkat etmeniz gereken cam mozaik döşenecek zeminin temiz ve pürüzsüz olmasıdır. Aksi takdirde mozaik taşları döşendiğinde dengeli ve düzgün bir görünüm oluşmayacaktır.

Mutfak taşları döşemede kullanılacak yapıştırıcı da uygun bir şekilde seçilmelidir. Kullanacağınız cam mozaik taşlarına uygun olmayan bir yapıştırıcı mozaik taşlarınızı bozabilir. Yapıştırıcıyı cam mozaik taşlarını yapıştıracağınız yüzeye ince bir tabaka halinde sürün. Daha sonra taşları dikkatli ve düzenli bir şekilde yüzeye yapıştırın.


Cam Mozaik Nasıl Temizlenir?


Mutfağınızda zevkle kullanacağınız ve şık tasarımları ile mutfağınızı canlandıracak cam mozaiklerin ve tezgah arası fayansların temizliğini de elinizde rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Uygun bir deterjan ve bez yardımıyla cam mozaiklerde oluşan su lekelerini ve diğer lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT