Toplam 56 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Çamaşırlık ve Çamaşır Kurutucular


Çamaşırlık ve Çamaşır Kurutucu Modelleri

Gündelik hayatta akıp geçen zamana ayak uydurmak için evin her alanında pratiklik ararız. Çamaşır kurutmalıkları da en az yıkaması kadar önem kazanmaya başlamıştır. Çamaşır kurutma askısı ve telleri de bu konunun en büyük yardımcılarındandır.

Çamaşırlık Nasıl Kurulur?

Hemen hemen her gün kullanılan kurutmalıklar, kolay kurulumu ile önem kazanmaktadır. Evlerde iş bölümü çoğaldıkça, tüm bireylerin kurutmalığı karmaşık olmadan, kolayca kullanıma hazır hale getireceği şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Çamaşır askılığı öncelikle ayak kısımlarının açılıp yükseltilmesi ve daha sonra kolların her iki yana ayrılması sonucu açılmaktadır. Modele göre değişkenlik gösterirken, artık çoğu modelde kollar dilediğiniz yüksekliğe göre ayarlanabilmektedir. Katlanırkense öncelikle kollardan içeride kalacak olan kapatılır, diğer kol üst kısma getirilir ve ayaklardan biri bükülerek kolayca katlanır.

Kullanılacak Alana Uygun Çamaşırlık Seçimi Nasıl Olmalı?

Çamaşır kururucusu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birincisi evinizde kullanacağınız alana uygun boyutu seçmektir. Evinizde balkon varsa ve dışarıya doğru asmaya müsait şekilde tasarlanmış ise, balkon çamaşır askılıklarını tercih edebilirsiniz. Ancak kış aylarını düşünmeniz gerekirse veya bu şekilde bir kullanımınız yok ise, tercihinizi ayaklı modellerden yana kullanabilirsiniz.

Ayaklı çamaşır kurutma askısında ise kullanacağınız odaya ve evdeki mevcut kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin yalnız yaşayanlar için sadece gövdeli modeller yeterli olurken, kalabalık aileler için kollu ve yüksekliği ayarlanabilir modeller kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Kurutmalık Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlerin en çok kullanılan eşyası olan çamaşır kurutmalıkları, özellikle yazın ve kışın etkilerinden korunmak amacıyla elektrostatik boya ile boyanmış olmalıdır. Islak çamaşırlar asıldığı içinse, çamaşırlığın gövdesinin paslanmaz çelikten üretilmiş olması önemlidir. Çamaşır askısının hafif olması da taşınması için kolaylık sağlayacaktır.

Çamaşır asma ipinin gerginliği ve dayanaklılığı da battaniye, çarşaf gibi daha ağır çamaşırları asmak için önemlidir. Kurutmalıkta kendine yer bulamayan çoraplar için üretilmiş olan takılıp çıkarılabilen aparatlar da, son zamanlarda portatiflik açısından tercih edilen parçalardan biridir. Çamaşır kurutmalık modellerinin çeşitlilik göstermesi, ihtiyaca yönelik olanı tercih etmeyi kolaylaştırıyor.

Çamaşır Kurutmalığında Marka

Çamaşır kurutmalıkları satın alınması kolay gibi gözükse de, size garanti sunan yerlerden tercih etmeniz satış sonrası karşılaşabileceğiniz sorunlar için size daha hızlı yardımcı olacaktır. Bu aşamada profesyonelliği ile kullanıcısını koruyan Tekzen, satın alımdan sonra da sizin yanınızda olacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT