Toplam 526 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tv Sehpaları ve Üniteleri


TV Sehpa ve Ünite Modelleri

Tv ünitesi, tasarımı ile evin dekorasyonunun zenginleşmesine katkıda bulunurken, oyun konsolu, DVD, kumanda gibi eşyaların derli toplu durmasına da yardımcı oluyor. Bütçenize ve zevkinize uygun televizyon sehpası modellerini Tekzen kalitesi ile mobilya kategorisinin altında bulabilirsiniz.

Tv ünitesi seçerken nelere dikkat edilmeli?

Tv sehpası seçimi esnasında ilk olarak televizyonunuzun özelliklerini ve yerleştireceğiniz alanın ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Televizyon ünitesi modelleri ile ilgili araştırma yaparken ayrıca salon veya oturma odasındaki diğer eşyalar ile uyumuna dikkat etmek, görsel bütünlük sağlaması bakımından önem taşıyor.

Tv ünitesi seçiminde göz önünde bulundurulması gereken diğer konuysa tasarım. Ahşap TV sehpa modelleri klasik bir görünüm oluştururken, duvar üniteli modeller daha modern bir hava yakalanmasına yardımcı oluyor. Bu tarz ünitelerde, askı aparatı kullanarak televizyonunuzu duvara kolayca sabitleyebilirsiniz.

TV ünitesi nasıl dekore edilir?

Küçük boyutlu yaşam alanları için daha kullanışlı olan TV sehpaları, boyutları göz önünde bulundurulduğunda daha spesifik dekorasyon yöntemleri gerektiriyor. Cam veya ahşap malzemeden üretilen bir televizyon sehpasının görünümünü birkaç kitap veya uygun boyutlardaki resim çerçeveleriyle kolayca zenginleştirebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz modelde bulunuyorsa açık raf kısmına oyun konsolu ya da uydu alıcıyı yerleştirip derli toplu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Daha geniş alanlarda kullanılabilen TV ünitelerinde arka duvarı gözü yormayacak renklerde boyayarak, çarpıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Hatta daha havalı bir görüntü için doğal renklere sahip veya taş desenli duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Aklınızdaki dekorasyon fikirlerini uygulayabileceğiz ürün çeşitleri Tekzen'de sizleri bekliyor.

TV ünitesi satın alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olacak bir TV ünitesini satın alırken, üretiminde kullanılan malzemeye dikkat edebilirsiniz. 1. sınıf malzemeden üretilen modelleri tercih etmeniz hem ailenizin sağlığının korunmasına hem de uzun süre kullanım fırsatı bulmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca kenarları PVC kaplı ürünler, beklenmedik kazaların yaşanması ihtimalini oldukça azaltıyor.

İşlevselliği sayesinde çok tercih edilen mobilya çeşitlerinden biri olan televizyon ünitesi modellerinde ayrıca kolay temizleme özelliğine de dikkat etmek gerekiyor. Temizliği kolay olan ürünler iş yükünüzü azaltarak yorulmanızı engelliyor. Ayrıca seçeceğiniz modelin çekmece ve bölmeler içeren fonksiyonel tasarıma sahip olması, dağınıklığın önüne geçiyor.

TV ünitesi teslimat ve kurulum bilgileri

Minar, Adore, Dekorister gibi markalar televizyon ünitesi modellerinin gönderimini kargo aracılığıyla demonte şekilde gerçekleştiriyor. Kutu içeriğine eklenen kılavuz yardımıyla kısa sürede kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz TV sehpasını, istediğiniz zaman yeniden parçalara ayırarak kolayca başka yere taşıyabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT