Toplam 100 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Havalandırma


Temiz hava için gerekli olan hava çevirimi, havalandırma fanı aracılığıyla elde edilebiliyor. Farklı büyüklükteki kapalı alanların havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen ürünler; nem, sıcaklık ve kötü kokuları bir kanal vasıtası ile dış ortama aktarıyor. Bu sayede banyo, tuvalet, mutfak, kiler, depo ve garaj gibi kapalı alanlarda üst düzey hava sirkülasyonu sağlanabiliyor. Harici üniteler yardımıyla nem ve rutubete bağlı olarak oluşan kötü kokular da kolaylıkla önlenebiliyor. İşlevsel özellikleri ile öne çıkan sistemlerin fiyatları ise ürünlerin markası, türü, yapısı ve fonksiyonları gibi farklı hususlara bağlı olarak değişebiliyor.

Mutfak ve banyo havalandırma üniteleri, bacanın ya da hava tahliye bileşenlerinin yapısına uygun bir biçimde tasarlanıyor. Banyo aspiratörü, kirli hava tahliye çıkışları ve geleneksel hava sirkülasyon kanallarının ağızları dairesel ya da köşeli olacak şekilde genişletilebiliyor. Çoğunlukla standart ölçülere sahip olan boşluklara, hava menfezleri pratik bir şekilde bağlanabiliyor. Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki ana modeli bulunan ürünler, hava çevrimini başarıyla gerçekleştiriyor. Banyonuzun veya diğer odalarınızın duvar rengine, tasarımına ve iç mimarisine uygun olan ürünleri seçebilmek de mümkün oluyor.

Motorlu havalandırma çeşitleri üzerinde yer alan fan, otomatik olarak çalıştırılabiliyor ya da anahtar üzerinden manüel olarak yönetilebiliyor. Klasik tasarım ve kullanım detaylarını üzerinde taşıyan modeller ise çekme kolu üzerinden istenilen açıklıkta ayarlanabiliyor. Yarı açık menfez yüzeyine ilave edilen metal ya da plastik filtreler; toz, kir, kum ve kurum gibi yabancı maddelerin iç alanlara ulaşmasını önlüyor. Ayrıca, menfez filtresi üzerinde bulunan sıkı dokulu kanallar, zararlı haşerelerin evinize girmesini de engelliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT