Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ürün Özellikleri


Kimya ve çelik tesisleri, otomotiv ve gemi inşaa endüstrisi, bakım ve atık giderme gibi solunum koruyucuların gerekli olduğu her yerde, Drager X-plore yarım yüz maskeleri mükemmel bir çözüm sunar.


Az bakım gerektiren ve ekonomik  Xplore 3300 versiyonu veya uzun süreli ve zorlu görevler için konforlu ve sağlam  Drager-plore 3500 versiyonlarından istediğinizi seçebilirsiniz.

 Ana özelliği, güvenlik kaskı altında neredeyse görünmez olan "FlexiFit” kafa kavrayıcıdır.

 Yenilikçi X biçimli kayış sistemi ağırlığı eşit bir şekilde dağıtır ve "geriye doğru oturan” tasarım kaynakçı başlıkları ve gözlüklerin altına kusursuz bir şekilde oturmasını sağlar.

Drager X-plore yarım yüz maskelerinin, farklı yüz tiplerine mükemmel uyum sağlamak üzere üç ayrı boyutu mevcuttur. Güvenli ve kullanımı kolay bayonet bağlantıları ile donatılan maskeler, bir çok X-plore filtreyle birlikte kullanım için uygundur.


Ürün Kodu : 

 S: R 55 331

M: R 55 330

L: R 55 332


Onaylar : NIOSH 42 CFR 84, CE sertifikası (EN 140), Avustralya Standardı AS/NZS 1716


Not: Bu ürün sadece maskeyi içermektedir. Filtreler dahil olmayıp ayrıca sipariş verilmelidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Drager X-Plore 3300 Çift Filtreli Yarım Yüz Maskesi
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT