Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Akordiyon Kapılar


Zen Home Akordiyon Kapı Meşe BK1016
Zen Home Akordiyon Kapı Meşe BK1016
Sadece Mağazada
139,90 TL
Zen Home Akordiyon Kapı-FD010-3P2F
Zen Home Akordiyon Kapı-FD010-3P2F
Sadece Mağazada
279,90 TL

Akordiyon Kapı Modelleri

Mutfak ve banyo gibi dar alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz katlanır kapılar sayesinde çok rahat edeceksiniz. Diğer kapılar ile kıyaslandığında, katlanabilir kapılar ile evinize ekonomik ve pratik bir çözüm sağlayabilirsiniz. Kapı seçiminize göre evinize hoş bir hava katabilirsiniz.

Doğru Katlanır Kapı Nasıl Seçilir?

Evinizde ya da ofisinizdeki alanınız dar ise ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız bu tarz bir portatif kapı tercih edebilirsiniz. Katlanır kapınızı seçerken özellikle dikkat etmeniz gereken konu, kapıyı yerleştirmek istediğiniz alan ile aldığınız katlanır kapının ebatlarıdır. Ebatlara dikkat etmeniz, montaj esnasında sorun yaşama riskinizi en aza indirecektir. Normal kapılarla bu tarz iç kapıları kıyaskadığınızda çok daha ekonomik ve bakımı kolay olduğunu görebilirsiniz. Evinizdeki diğer mobilyalara en uygun malzemelerden yapılmış katlanır kapılar sizleri Tekzen'de bekliyor.

Katlanır Kapının Rengi Nasıl Olmalıdır?

Seçtiğiniz kapının ev ya da ofisinize uygun olmasını istiyorsanız, rengine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer katlanır kapınızı yatak odası, salon veya oturma odası gibi alanlarda kullanacaksanız doğal renklere ağırlık verebilirsiniz. Doğal renkler ve mat tonlar kullandığınızda, evinizde bulunan farklı renklerdeki mobilyalarla çok güzel kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

Katlanabilir kapınızı ofis ya da çalışma odası gibi alanlarda kullanmak istiyorsanız eğer kahverengi ve beyaz renkleri kullanmanız sayesinde ortama doğallık ve şıklık katabilirsiniz. Kahverengi ve beyaz renklerde birçok sürgülü kapı modellerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Katlanır Kapının Kalitesini Nasıl Anlarsınız?

Paravan kapınızın kalitesini anlamak istiyorsanız, bunu çok basit yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. İlk önce kapınızın hangi malzemeden yapıldığına bakabilirsiniz. Kapılarıın üretimi esnasında kullanılan malzemelerle, kapıların fiyatları doğru orantılı bir şekilde artıyor olacaktır. Kapının yapılmış olduğu malzemeyi ve kalitesini öğrendikten sonra ise, kapının ek yerlerine bakarak bu malzemelerin de kalitesini ölçümleyebilirsiniz.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken konu ise portatif kapının işçiliğidir. İşçilik de aynı şekilde ne kadar iyiyse, kapınızın dış görünümü de bir o kadar güzel olacaktır. Bu tarz mobilyaları çok uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çok marka, mobilyaları malzeme ve üretim hatasına karşı garantili olarak müşterilere sunmaktadır.

Katlanır Kapıların Nakliye ve Montajı

Satın aldığınız ürünler, kendi özel kutusunda ve kargo aracılığıyla sizlere gönderilmektedir. Portatif olması için satın aldığınız katlanır kapının parçaları kutu içerisine demonte bir şekilde yerleştirilmiştir. Ürünün detaylı montaj şeması kargoyla gelen kutunun içinde bulunmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT